Skocz do zawartości

540 nivo - głośny pisk


miril

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie znalazłem posta o tym dlatego to pytanie. Przy obciążeniu lub jeżdzie po nierównościach z tyłu dochodzi głośny pisk. Pod obciążeniem jest ciągle a na nierównościach tylko przy przechyłach. Zamówiłem w ASO przewód nr 1 ktory puszcza minimalnie(jest mokry)http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HK31&mospid=47398&btnr=33_0417&hg=33&fg=50 Piski dochodzą bardziej z okolicy lewego koła więc pewnie to nie to. Miał ktoś podobny przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczne objawy...zaczeło sie to po zdemontowaniu tylnej Lawy do wymiany poduch,po zamontowaniu trzeba było wyregulowac poziom i zaczeło sie piszczenie i do tego wyskakuje bład nivo.Ale piszcze tylko na duzych nierownosciach i jak jest załadowany ale tylko przy ruszaniu tak kilkadziesiat metrow potem ustaje.Jezdze juz tak chyba prawie 3 lata.Mysle,ze to moze grucha siada.Najciekawsze,ze problem sie nie rozwija...jest ciagle tak samo.Najczesciej jezdze sam lub z zona i wtedy tego nie ma wiec nie jest to az tak uciazliwe.Ale zanim wymieniałem tuleje przeleciałem w zime lewa strona przez kraweznik uszkadzajac obie felgi,przednia mocno a tylnia wrecz bardzo delikatnie.Moze od tego uderzenia cos sie uszkodziło w nivo.Tylko dziwne ze blad nie wyskoczył po tej kolizji tylko po zdemontowaniu i załozeniu ławy a to robiłem kilka mcy pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie demontowałem. Kupiłem od niemca który założył inne sprężyny. Przód obniżony a tył twardy i wysoki. U mnie przy obciążeniu piszczy caly czas. Po niedzieli wymiana przewodu i spróbuję obniżyć regulatorem. Myślę też o założeniu sprężyn orginalnych( dostałem je z autem). Chyba że amor nie ma siły trzymać(lekko poci się)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.