Skocz do zawartości

przeprowadzenie kabli kilka pytań


marjanhc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zamierzam w swoim touringu e36 poprowadzić kable sygnałowe od radia do wzmaka z zasilanie wiadomo nie ma problemu bo aku jest w bagażniku i tutaj kilka pytań/problemów zanim zaczne cokowliek rozkręcać proszę o jakies wskazówki czy wybrać lewą czy prawą stronę wpuszczenie kabli w progi chyba najłatwiesze będzie i ogólnie jak je poprowadzić jak dostac się np za schowek a pózniej do radia jednocześnie chciałem przpeprowadzić kabel od cb radia tzn od anteny i czy one mogą leżeć obok siebie proszę o wasze wskazówki bo wiadomo doświadczenie bezcenne a człowiek się uczy cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja prowadzilem kable z prawej strony odkrecasz cztery srobki i wychodzi caly schowek do tego sciagasz oslone glosnika przy nogach i masz ladny dostep zeby pochwac kabelki i wsadzic je w prog

 

a kabel sygnałowy audio moze byc puszczony razme z kablem od cb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja prowadzilem kable z prawej strony odkrecasz cztery srobki i wychodzi caly schowek do tego sciagasz oslone glosnika przy nogach i masz ladny dostep zeby pochwac kabelki i wsadzic je w prog

 

nie sluchaj takich bzdur, w prawym progu masz glowny kabel prądowy przeciez !!

 

prowadz przewody lewym progiem bardz tunelem srodkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak poprowadzic tunelem srodkowym?? jak się do niego dostac

 

zdejmujesz siedzisko kanapy, odkrecasz tunel plastikowy - ten obok recznego itd i juz masz dostep swobodny aby kable ulozyc pod wykladziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial tak rozkrecone bez problemu przeciagniesz kable tunelem srodkowym. Gasnica i ta blacha pod nia oczywiscie jest el. dodatkowym u mnie

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/6035/33751656xd6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.