Skocz do zawartości

Dmuchawa jedzie na 4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mieliście taka przypadłość, dmuchawa załącza się tylko na 4 biegu, przedtem milczy :jawdrop:
Opublikowano

Ja tak mam – tzn. trochę lepiej, bo działa tylko/aż na 3rd i 4th (3rd czasem trzeba kilka razy włączyć). Dmuchawa kiedyś zrobiła mi niespodziankę, bo zadziałała na pierwszym biegu – ledwo to wykryłem, bo odbywało się to bezszelestnie – jedynie ruch powietrza poczułem podczas postoju.

Tak czy inaczej - nie dociekałem jeszcze tego, co z tym jest, bo póki działa na tych wyższych biegach – nie przeszkadza mi to, ale dawno już czytałem na forum coś o rezystorach …. (chyba przy panelu regulacji), lub coś podobnego.

 

Pozdrawiam :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Opublikowano
  • Autor
dzięki, ale czekam na konkrety, też się martwię , że padł rezystor, ale może ktoś ten problem przerobił na własnej skórze
Opublikowano
miałem taki przypadek w e34.padły ci oporniki od nawiewu lub niema połączenia na stykach.stawiam na to drugie,bo u mnie też tak było.musisz wymontować schowek i w głębi trochę w lewo znajduje się to ustrojstwo.jest w metalowej obudowie.po wymontowaniu poprostu zaklepałem delikatnie nity na stykach i po kłopocie.było o tym na forum.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Opublikowano
ja mam turinga i u mnie to ustrojstwo jest od strony kierowcy, trudności nie ma zadnych z jego wyciagnięciem, raz w roku wyciagam to i przedmuchuje układ z zanieczyszczen, jest na takich zatrzaskach. U mnie tez nie chciała pracowac na 123, przygiąłem wyłacznik termiczny i teraz chodzi pieknie. Z tym ze czasami działały wszystkie a czasami pochodziły 3 minuty i potem zostawał tylko 4 bieg wentylatora.

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
witam ... jest to typowy objaw uszkodzonej opornicy... jest to takie ustrojstwo przy silniku od nawiewu... wymieniasz wstawiasz nowa i po klopocie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.