Skocz do zawartości

czy pasują części do compacta od sedana??help


orgen1

Rekomendowane odpowiedzi

witam..mam pytanie..rozwaliłem swojego compacta 316 z 95r..(model 96')poszedł mi praktycznie cały przód...mam problem z częsciami do niego..a na szrotach są przeważnie same sedany..wiem że błotniki nie pasuja ale czy inne czesci pasuja??ja potrzebuje

-gril z nerkami,pas przedni z obudw\owa plastikowa na chłodnice (góra),maska,lampy,zderzak z belka przod,wentylator z osłoną(ja mam klime i czy pasuje wentylator z auta bez klimy?)szyba przednia..prosze pomożcie bo nie chce sie wrypać!!!proszę o wypowiedz tych co maja pojęcie.."gdybaczy" prosze o nie mącenie wody:)z gory dziekipowiedzcie prosze co z tych rzeczy co wymieniłm pasują i czy znacie jakiś szrot z bmkami w okolicy zielonej góry(racula odpada tam nic nie ma)

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska pasuje, zderzak też i lampy powinny pasować, przód w compakcie to przecież jeden piernik jak w dłuższych wersjach. Co do tych wiatraków to może ciężko być bo w wersji z klimą są chyba dwa wiatraki (mogę się mylić). Ale nienarzekaj pociesze cię-jak jak zaliczyłem dzwonka to wymieniałem: poduszki pod silnik, wał napędowy, wszystkie listwy i blachy, pompe wody wraz z kołem, silnik krokowy, maske, nery, chłodnice, witrak z wiskiem, amortyzatory zderzaka przedniego, zderzak kpl poduszke kierowcy, i już sam niepamietam co jeszcze :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam też dużo wiecej ..poprostu nie pisałem wszystkiego bo wiem co pasuje a tych nie byłem pewien...narazie koszt cześci z robocizna zamyka sie w 4500zl...moj cały przód poszedł z podłużnicami a w audi a6 ktora wjecha łem w tył..nic zero nawet pekniecia na zderzaku...co do klimy to chyba nie ma 2 wiatrakow-gosc z allegroo mowił ze będzie pasował-ale wiecie jak to jest .powie wszystko zeby sprzedac..wiec słucham dalszych opinii co do tych czesci..dzieki za zainteresowanie !!troche si uspokoiłem -może wkoncu ją złoże:)

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy przednie tylko z wyglądu pasują w compakcie masz inne kostki w instalacji auta jak zalorzysz od sedana to musisz przerobić instalacje.

a co do szrotów to w twoim przypadku i lokalizacij to pojechał bym na giełde do Poznania dużo stoisk z częściami tylko do bmw

było E-36 1,8 E-36 compakt 1,8d E-46 320dTa,jest E-46 330dt

http://www.bmwteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.