Skocz do zawartości

330Ci Coupe - rozklejona uszczelka w drzwiach. POKLEJONA ;)


BaX

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzałeś kotleta nie ma co. Ale ktoś może ma ten problem to nie będzie musiał długo szukać. Bałbym stosować się kleje na bazie kropelki, zaschnie popęka guma i potem nic nie odzyskasz. Co innego z klejami do szyb masz pewność, że za rok nie będziesz musiałwydawać parę setek na uszczelkę... Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego cała tajemnica w klejeniu kropelką , super glutem, patexem (takie przetestowałem i działa) polega na tym że nakładamy klej w miejscach w którym był oryginalny klej czyli na takim garbie.

 

Uszczelka w miejscu klejenia wcale nie pracuje więc nic nie pęka u mnie już 4 miesiące wszystko trzyma jak beton.

 

Sam chętnie bym zastosowała czarnucha ale u mnie jak się odklei uszczelka z 5cm to zaraz przyklejam na super glue i problemu niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć, jestem tu nowy ale myślę, ze zostanę dużej :)

pozwalam sobie odświeżyć temat bo nie chcę zakładać nowego,

 

Szukam dla siebie e46 w wersji coupe. Ostatnio znalazłem jedną sztukę w (moim zdaniem) bardzo dobrym stanie, tylko problemem są tu te sławne uszczelki :zly:

 

Byłem przekonany, że to groszowa sprawa (no bo ile może kosztować uszczelka?!) ale po przeszukaniu internetu humor mi się trochę zepsuł.

 

Uszczelki wyglądają tak:

http://tufotki.pl/ksSNy

 

I teraz pytanie do Was, czy Waszym zdaniem można to jakoś przykleić lub oddać do zrobienia jakiemuś tapicerowi czy trzeba je bezwzględnie wymienić? Samochód jest niby szczelny.

 

Bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masz kilka rozwiazan gotowych w tym temacie, przeczytaj uwaznie a bedziesz wiedzial jak sobie poradzic i czego uzyc.

 

Ja swoje pokleilem w 2012 roku, i caly czas sa ok, a w tym roku w styczniu zmienialem auto i z mojej poprzedniej przelozylem uszczelki, i dalej sa ok, nic sie nie rozkleja :cool2: Jak widac juz 3 rok i nawet po przekladce do innego auta, wciaz klej trzyma :mrgreen:

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.