Skocz do zawartości

problem z radiem


Rafcik086

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was maniacy marki BMW. Chciałbym się zapytać może ktoś z was wie co mogło się stać lub może kiedyś miał podobny problem kupiłem miesiąc temu bmw e60 525D 2005 rok i teraz coś mi się stało z radiem tzn gra wszystko itd jednak co 30 sekund się zacina tak jakby sie z płyty słuchało muzyki i gdzieś byłą źle nagrana i taki jakby przeskok radio się zatnie nie słychać nic przez jakieś 2 sekundy i zaraz znowu gra i tak co ok 30 sekund to samo sie dzieje jak włączę płyte wtedy jest identycznie oczywiscie zmiana stacji radiowej i inne piosenki na płycie nic nie daje dodam tylko że napewno to nie sa komunikaty drogowe ani tam nic z RDS bo wyłączyłem RDS i to samo sie dzieje zresztą wcześniej nie miałem takiego problemu Proszę o jakieś wskazówki Z góry dziękuje i pozdrawiam :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was maniacy marki BMW. Chciałbym się zapytać może ktoś z was wie co mogło się stać lub może kiedyś miał podobny problem kupiłem miesiąc temu bmw e60 525D 2005 rok i teraz coś mi się stało z radiem tzn gra wszystko itd jednak co 30 sekund się zacina tak jakby sie z płyty słuchało muzyki i gdzieś byłą źle nagrana i taki jakby przeskok radio się zatnie nie słychać nic przez jakieś 2 sekundy i zaraz znowu gra i tak co ok 30 sekund to samo sie dzieje jak włączę płyte wtedy jest identycznie oczywiscie zmiana stacji radiowej i inne piosenki na płycie nic nie daje dodam tylko że napewno to nie sa komunikaty drogowe ani tam nic z RDS bo wyłączyłem RDS i to samo sie dzieje zresztą wcześniej nie miałem takiego problemu Proszę o jakieś wskazówki Z góry dziękuje i pozdrawiam :dance:

Gydyby to sie dzialo tylko przy wlaczonym radiu przyczyna moglo byc jakies przebicie na antenie lub slaby sygnal. Ale u Ciebie pojawia sie problem nawet przy odtwarzaniu cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc fura stała pół dnia u elektryka i nic nie wymyślił dzwonił po kolegach z serwisu bmw i nikt nie słyszał o takim przypadku. A ja wracając do domu rozwiązałem problem :-) wystarczyło odłączyć telefon a dokładnie tą nakładkę co jest w podłokietniku ja miałem jakąś do motoroli V3 a mam nokie więc i tak mi to nie było potrzebne a pewnie gów...robiło zakłócenia albo coś dokladnie nie wiem, ale ważne że radyjko już śmiga Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam to samo tylko nie mam tel. Miałem zestaw do tel Nokii ale nie ori bmw. Kable odciełem tak żeby nie było ich widać, jak je teraz odłaczyć od radia?

A po ty obciąłeś te kable, ona napewno były zakończone jakąś wtyczką i był pewnie zestaw do tego modelu telefonu. Trzeba było tego nie robić i ewentualnie wymienić zestaw na taki jaki masz telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe lubie w samochodzie dodatkowych uchwytów. Zawsze urzywal sluchawki bezprzewodowej. Nie bardzo chciało mi sie rozkręcać deske zeby wymontować ten zestaw więc uciołem kabel tak gdzie wczodził w plastiki. Myslicie że to powoduje te przerwy w radiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszM no to jest bardzo prawdopodobne ponieważ jak kupiłem wóz to było wszystko ok a gdy próbowałem to wymontować wyciągnąłem z tych zawiasów co było bardzo trudne od tamtego czasu zaczęło sie tak dziać więc najwidoczniej coś sie poluzowało ale naszczęście gdy ściągnąlem ten plastik do komórki to juz przestało się tak dziać bo pewnie do tej pory chciał się z tym łączyć a teraz jak to ściągnąłem to pewnie wykrywa że tego nie ma i się nie łączy. Przez myśl też mi przeszło żeby uciąć ten kabel ale wiedziałem że to z komputerem jest połączone więc wolałem nie ryzykować ja miałem jakiś czajs do motoroli dlatego to wyrzuciłem i może kupie do nokii ale nie wiem gdzie to można kupić i czy po podłączeniu znowu nie będzie takich objawów a z tego co wiem żeby odłączyć ten kabel to trzeba rozebrać pół konsoli żeby dostać sie do komputera z którego idzie ten kabel więc operacja jest trochę skomplikowana i chyba nie warta zachodu Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.