Skocz do zawartości

Kurz w bagażniku e36 compact

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam bardzo kłopotliwy problem. otóż w mojej aucie do bagażnika wdziera się kurz, poruszam się najczyściej po żwirówkach i do tego idzie lato więc problem będzie się nasilał. Proszę pomóżcie co na to poradzić????

 

Otóż znalazłem za tapicerką w bagażniku filtry zakleiłem je i nadal mam taki sam problem.

 

Z góry przepraszam jak był taki temat, ale się nie mogłem doszukać.

:mad2:

Opublikowano
moze masz jakas dziure w budzie mala i sie przedostaje do srodka :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Opublikowano
  • Autor
moze masz jakas dziure w budzie mala i sie przedostaje do srodka :twisted2:

 

Bardzo śmieszne!!!!!!!! :lol:

Opublikowano

te filtry to odklej i oczyść... :nienie: Są one odpowiedzialne za utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia powietrza w aucie i odpowietrzanie przedziału pasażerskiego... zobacz co się z tym filtrem dzieje jak trzaśniesz dwiami... odchyla się....

 

Wyjmij sobie lepiej koło zapasowe i oblookaj czy ci żaden korek techniczny nie wypadł :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Opublikowano
a tak dokładniej to gdzie te filtry są?

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Opublikowano
a może zaślepka od sprawdzania ciśnienia w dojazdówce sie rozpadła albo jej nie ma pozdr
Opublikowano
  • Autor

więc tak, filtry te są po obu stronach bagażnika, tuż jak zaczyna się nadkole samochodu, dokładniej są one za takimi plastikowymi pojemnikami na drobiazgi, kto ma compacta będzie wiedział.

 

po drugie sprawdzałem korek od ciśnienia jest i bardzo dobrze przylega.

 

Nie mam ja już żądnych pomysłów rozbierałem cala tapicerkę w bagażniku i nic sie nie doszukalem.

Opublikowano
  • Autor
te filtry to odklej i oczyść... :nienie: Są one odpowiedzialne za utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia powietrza w aucie i odpowietrzanie przedziału pasażerskiego... zobacz co się z tym filtrem dzieje jak trzaśniesz dwiami... odchyla się....

 

Wyjmij sobie lepiej koło zapasowe i oblookaj czy ci żaden korek techniczny nie wypadł :cool2:

 

oczywiście że się odchylają, podczas jazdy zapewne też, bo bez nie dostaje się także kurz, niby jest na nich filtr z filca, ale chyba on nie spełnia swoich zadań, nawet wymieniłem ich na nowe i efekt był ten sam, wienc dlatego ich zakleiłem. Pozdrawiam!!!

Opublikowano
ja też jestem tego zdania że to filtry nie dają rady,jak jade na ryby to też mi sie nakurzy.pozdrop
Opublikowano
  • Autor
Ale zakleiłeś i problem zniknął??

 

 

otóż nie zniknął i właśnie w tym cały szkopuł, podejrzewam że jest jeszcze coś, na pewno jak zakleiłem to się zmniejszył problem o połowę ale w ciąż jest....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.