Skocz do zawartości

Zamiana języka w MK4 z I, S, UK na D, UK...


bmwfan89

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem czytnik i zmieniłem go z MKII na MKIV. Jednak jest pewien problem. Jak zamienić języki na takie jakie były dostępne w MKII? Oprócz tego telefon nie działa. Co muszę zrobić? Z góry THX

 

A jakie jezyki miales w mk2 a jakie chcesz miec w mk4 ? Jak cos to odezwij sie do mnie, zajmuje sie zmiana jezykow w navi. Pozdrawiam

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem czytnik i zmieniłem go z MKII na MKIV. Jednak jest pewien problem. Jak zamienić języki na takie jakie były dostępne w MKII? Oprócz tego telefon nie działa. Co muszę zrobić? Z góry THX

 

Wgraj najnowszy v.31 soft do nawigacji i już... Tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=80117. Będziesz mieć ang. + niem. + franc. języki + perspektywę (i telefon).

A jak to zrobić to np. tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=24276, i wcześniej też było... Szukaj to nie przepłacisz... :D

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wgraj najnowszy v.31 soft do nawigacji i już...

 

 

...

 

 

 

To nie takie proste. Zmiana softu na nowszy nic nie da. Czytnik ma zaprogramowane fabrycznie jezyki ktore teraz posiada. Przez wgranie nowszego softu jezyki sie nie zmienia.

Zeby zmienic jezyk trzeba podlaczyc pod interfejs zminiec na D i EN i dopiero wtedy zaktualizowac czytnik nowym softem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste. Zmiana softu na nowszy nic nie da. Czytnik ma zaprogramowane fabrycznie jezyki ktore teraz posiada. Przez wgranie nowszego softu jezyki sie nie zmienia.

Zeby zmienic jezyk trzeba podlaczyc pod interfejs zminiec na D i EN i dopiero wtedy zaktualizowac czytnik nowym softem.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Nieprawda. Języki są w oprogramowaniu (sofcie) i można je dowolnie zmieniać (zamieniać). I niepotrzebny jest interfejs jakiś, tylko płyta CD z odpowiednim softem i już. Może to być właśnie najnowszy v.31... Było już o tym pisane i wystarczy poszukać - tylko informacji oczywiście (ze zrozumiałych względów). Ten soft do którego podałem wyżej adres zawiera standardowo D+GB+F.

 

 

Ale dodatkowo są jeszcze różnojęzyczne wersje (oczywiście oryginalne producenta) do wyboru do koloru... Jeśli ktoś nie wierzy to niech założy się ze mną o 3 stówy to wgram mu POLSKI... :mrgreen:

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste. Zmiana softu na nowszy nic nie da. Czytnik ma zaprogramowane fabrycznie jezyki ktore teraz posiada. Przez wgranie nowszego softu jezyki sie nie zmienia.

Zeby zmienic jezyk trzeba podlaczyc pod interfejs zminiec na D i EN i dopiero wtedy zaktualizowac czytnik nowym softem.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Nieprawda. Języki są w oprogramowaniu (sofcie) i można je dowolnie zmieniać (zamieniać). I niepotrzebny jest interfejs jakiś, tylko płyta CD z odpowiednim softem i już. Może to być właśnie najnowszy v.31... Było już o tym pisane i wystarczy poszukać - tylko informacji oczywiście (ze zrozumiałych względów). Ten soft do którego podałem wyżej adres zawiera standardowo D+GB+F.

 

 

Ale dodatkowo są jeszcze różnojęzyczne wersje (oczywiście oryginalne producenta) do wyboru do koloru... Jeśli ktoś nie wierzy to niech założy się ze mną o 3 stówy to wgram mu POLSKI... :mrgreen:

 

 

...

 

 

tak jak kolega napisal wyzej, MACZNIK pieprzysz glupoty i tyle ;p Ten soft, gdzie zapodales link, to orginalny soft v31 gdzie znajduje sie domyslnie 7 jezykow. Inicjator topiku ma fabrycznie jezyki takie jak podal, po sciganieciu softu z tego linku bedzie mial wyzsza wersje w navi ale jezyki mu pozostana te same co mial!!! Bedzie tak na 100%, jesli wczesniej nikt nie ingerowal w zmiane jezykow.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "ajlb", to Ty pieprzysz głupoty = napisałem wyraźnie że w sofcie można dowolnie zamieniać języki - francuski na angielski, niemiecki na włoski lub odwrotnie, itd. A mając ODPOWIEDNI soft można wgrać język polski na przykład zamiast francuskiego. Prawda? Niedawno wypytywałeś się mnie przecież o szczegóły takich operacji (kopie korespondencji do wglądu) a teraz w ten sposób zarabiasz na życie, więc nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd i nie zaczepiaj mnie bo się zdenerwuję i ogłoszę TO publicznie a wtedy Ty będziesz musiał przejść na zasiłek ...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może ktoś pęknie udostępni soft i każdy kto ma ochotę będzie miał spolszczenie :) a dotego na forum będzie mniej nerwowo oczywiście ucinając dalsze spekulacje ja nie potrzebuje polskiego w navi ;) wolę w języku wroga - po niemiecku :cool2: tu sobie radzimy nawzajem a nie kłócimy się luzik koledzy!!!!! szkoda nerwów których w życiu nam przecież nie brakuje :lol:
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "ajlb", to Ty pieprzysz głupoty = napisałem wyraźnie że w sofcie można dowolnie zamieniać języki - francuski na angielski, niemiecki na włoski lub odwrotnie, itd. A mając ODPOWIEDNI soft można wgrać język polski na przykład zamiast francuskiego. Prawda? Niedawno wypytywałeś się mnie przecież o szczegóły takich operacji (kopie korespondencji do wglądu) a teraz w ten sposób zarabiasz na życie, więc nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd i nie zaczepiaj mnie bo się zdenerwuję i ogłoszę TO publicznie a wtedy Ty będziesz musiał przejść na zasiłek ...

 

 

...

A mając ODPOWIEDNI soft można wgrać język polski na przykład zamiast francuskiego. Prawda?

 

w kazdym sofcie/wersji mozna zmieniac co sie chce.

 

...pytalem ale nic nie odpowiedziales na moje mail-e dzieki temu zaczolem szukac glebiej... co do Twojej wypowiedzi w Topiku to nic nie rozumiem, jest nie jasna wypowiedz to co chesz napisac, nie tylko ja ale kolega wyzej(mumis) tez nie zrozumial... PEACE!

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

To moze inaczej.

 

Prosze o podanie linka do softu dzieki ktoremu bedziemy w czytnikach z jezykami FR, ITA , DE uzywac jezyka angielskiego. Juz nie mowie o polskim bo w to wlozylo pare osob duzo pracy i maja prawo robic to odplatnie.

 

Jak bym nie probowal aktualizowac czytnik na nowsze i na starsze softy zawsze wgrywa mi sie jezyk ktory mialem przez aktualizacja. Czyli wloski, nimiecki i francuski.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

To moze inaczej.

 

Prosze o podanie linka do softu dzieki ktoremu bedziemy w czytnikach z jezykami FR, ITA , DE uzywac jezyka angielskiego. Juz nie mowie o polskim bo w to wlozylo pare osob duzo pracy i maja prawo robic to odplatnie.

 

Jak bym nie probowal aktualizowac czytnik na nowsze i na starsze softy zawsze wgrywa mi sie jezyk ktory mialem przez aktualizacja. Czyli wloski, nimiecki i francuski.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odpowiadam na pytanie, wgranie kazdego innego jezyka czyli zmiana odbywa sie w sposob podobny jak zmiana jezyka polskiego i innego... czyli nie ma takiego "gotowca"(gotowej plyty z softem) o ktora pytasz mumis.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kolega ajlb ma rację.Zawsze jest wgrywany ten zestaw języków który jest aktualnie zaprogramowany w urządzeniu.Można to zmienić dość prostym urządzeniem .

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze o tym wiem ze nie ma gotowca.

 

Prosze spojrzec na pierwszy post w tym temacie. Osobie ktora zalozyla temat konkretnie pytala jak zmienic jezyk.

A co niektorzy pisza ze wystarczy wlzoyc plyte z nowym softem i jezyk sam sie zmieni.

 

Podsumowajac

 

Nie ma mozliwosci samodzilnej zmiany jezyka (po za tymi ktore sa fabrycznie).

Zeby zmienic jezyk trzeba albo podlaczyc interfejs (zminic defaultowe jeyki) , albo posiadac zmodyfikowana plyte z softem (ktorej raczej nigdzie nie znajdziesz, chyba ze sam sobioe zmodyfikujesz).

A taka zmodyfikowana plyta to po prostu taka w ktorej jakis konkretny jezyk jest podmieniony na inny.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...NO TO MOZE KTOS W KONCU NAPISZE CO ZROBIC ZEBY SAMEMU SOBIE ZMIENIC JEZYK ? :norty: ...CZY NIE ? :))) MOGE PODPISAC UMOWE ZE NIE BEDE TEGO SPRZEDAWAL TAKZE KONKURENCJI NEI BEDZIE HUEHEUHEUHE
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.