Skocz do zawartości

Ceny na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jako ze mi przepuszcza korek wlewu oleju chcialem go wymienic, poszukiwania zaczalem jak chyba kazdy od allegro i co znalazlem

http://www.allegro.pl/item361049777_korek_wlewu_oleju_bmw_2_0_m50_e36.html

http://www.allegro.pl/item359540795_korek_wlewu_oleju_silnika_bmw_e36.html

pierwszy 38 zl z kosztami wysylki a drugi 40 bez kosztow ale podejzewam ze tez ok 8 zl czyli razem 48 zl

napisalem do aso w polsce do sikory w bielsku, nie odpisali, i do bawaria motors w katowicach tam zaraz odpisali ze 20 zl czyli 18 zl taniej od pierwszego i 28 zl czyli ponad 2 razy tanszy w aso niz uzywka na allegro. no ale ze jestem teraz w niemczech przeszedlem sie do aso tutaj i co uslyszalem 4,65 euro co na dzis jest ok 15 zl

 

wiec jak polecam sprawdzac ceny w aso bo nieraz jest duzo taniej.

wiem ze tak samo jest z ksiazkami obslugi pojazdow tansze sa w aso niz na allegro.

 

pozdr

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na allegro się można naciąć, szroty też sobie lubią ceny z kosmosu ustalać. Poszedłem w tamtym roku na jeden ze szrotów (na którym ceny są względnie tańsze niż na innych) zapytać ile za pompkę paliwa do E36 sobie liczą. Odpowiedź - 300 zł :duh: Mechanik policzył sobie za nową wraz z założeniem 250.
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko nic!

Gdy pękł mi korek spustowy oleju (śruba) rozpocząłem poszukiwania, nigdzie nie mieli. Mogłem zamówić i na nastepny dzień, cena oscylowała w okolicy 1,50 zł. Pojechałem na szrot, koleś przyniósł uszkodzoną miskę i pyta: "wykręcać?" no oczywiście a po chwili "50 PLN"!!! To już szczyt głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko nic!

Gdy pękł mi korek spustowy oleju (śruba) rozpocząłem poszukiwania, nigdzie nie mieli. Mogłem zamówić i na nastepny dzień, cena oscylowała w okolicy 1,50 zł. Pojechałem na szrot, koleś przyniósł uszkodzoną miskę i pyta: "wykręcać?" no oczywiście a po chwili "50 PLN"!!! To już szczyt głupoty.

 

 

:duh: :duh: i co wziąłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilkanaście różnych części, które są sporo droższe na allegro niż w serwisie.

Np latarka ze schowka:

ASO 90zł, na allegro 200zł (licytacja :!: )

 

No ale Panowie, mamy wolną gospodarkę, cena jest uzależniona od podaży i popytu, a także od wiedzy kupujących :lol:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za korek w UK zapłaciłem 3,71 Ł tak wiec 15,58 - nie mam pojęcia skąd takie ceny na allegro, to jest paranoja. Ale większość allegrowiczów traktuje ten portal jak wyznacznik cen, nie sprawdzając np, w ASO :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
NIE wszystko jest takie jak piszecie. Chłodnica klimy do E34 w ASO 1500 i rok gwarancji, a Allegro nowa Hella 400zł z wysyłką. Gwarancja taka sama. Podobnie wentylator klimatyzacji, wiskoza i kilka innych (oczywiście)nowych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE wszystko jest takie jak piszecie. Chłodnica klimy do E34 w ASO 1500 i rok gwarancji, a na Allegro nowa Hella kosztuje 400zł z wysyłką. Gwarancja taka sama. Podobnie wentylator klimatyzacji, wiskoza i kilka innych (oczywiście)nowych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE wszystko jest takie jak piszecie. Chłodnica klimy do E34 w ASO 1500 zł i rok gwarancji, a na Allegro nowa Hella kosztuje 400zł z wysyłką. Gwarancja taka sama. Podobnie wentylator klimatyzacji, wiskoza i kilka innych (oczywiście)nowych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówił że wszystko jest droższe, ale są cwaniaczki którzy chcą zarobić na ludzkiej niewiedzy i naiwności i jest ich na allegro bardzo wielu. Są też rozsądni sprzedający, od których można kupić po naprawdę okazyjnej cenie, nikt temu nie przeczy, ale nie musiałeś pisać tego 3 razy :twisted2:
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.