Skocz do zawartości

bagażnik z pilota


klaudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Odświerzam ten temat, bo do dnia dzisiejszego nie znalazłem tej sprężynki. Po prawej stronie od akumulatora zadnej sprężynki nie mam, podobnie jest z lewej strony gdzie znajduje się audio (jest tam jeszcze plastikowe korytko, które aby odskręcic trzeba rozebrać cały lewy bok). Jak można to jakieś fotky by się przydały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzam ten temat, bo do dnia dzisiejszego nie znalazłem tej sprężynki. Po prawej stronie od akumulatora zadnej sprężynki nie mam, podobnie jest z lewej strony gdzie znajduje się audio (jest tam jeszcze plastikowe korytko, które aby odskręcic trzeba rozebrać cały lewy bok). Jak można to jakieś fotky by się przydały.

 

Pozdrawiam

 

Bo sprężynka jest w sedanie a nie w kombiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E61 po nacisnieciu przycisku w kluczyku uchyla sie tylko minimalnie klapa i cofa sie roleta. Innej opcji w kombi nie ma! Nie otwiera sie caly bagaznik jak w sedanie bo klapa jest zbyt duza i moglaby sie uszkodzic o cos po calkowitym otwarciu. Innej opcji w E61 nie ma. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E61 po nacisnieciu przycisku w kluczyku uchyla sie tylko minimalnie klapa i cofa sie roleta. Innej opcji w kombi nie ma! Nie otwiera sie caly bagaznik jak w sedanie bo klapa jest zbyt duza i moglaby sie uszkodzic o cos po calkowitym otwarciu. Innej opcji w E61 nie ma. Pozdrawiam!

 

:shock: :shock: ktos Ci naopowiadal takich glupot :shock:

 

U mnie klapa podnosi sie calkowicie do gory. To bylo w opcji elektryczne podnoszenie klapy bagaznika. Klapa podnosi sie z kluczyka i z przycisku po lewej stronie od pedalow. Nie zamyka sie z kluczyka, jest przycisk na klapie do elektrycznego zamykania. W Idrive jest regulacja poziomu podniesienia tylnej klapy.

Poza tym na logike jak cofa sie roleta to po to zeby podnisla sie klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 99% E61 jest tylko uchylanie klapy razem z odsuwaniem rolety.Takiej opcji z elektrycznie podnoszona klapa dla E61 nie ma w instrukcji obslugi. Byc moze montuja cos takiego wyjatkowo, np. dla inwalidow bez rak, ale wtedy powinno byc tez sterowanie kierownica za pomoca pedalow. Jesli to tez masz to znaczy ze kupiles auto po inwalidzie, to dobrze, zapewne nie jest az tak zajechane jak nasze bunie. Aha, uwazaj tylko zebys ta klapa czasem po glowie nie dostal, uskakuj szybko po wcisnieciu guzika ! Glupot nikt mi nie opowiada, dzis tylko wyjatkowo odpowiadam na twoj post. A tak na logike, to jak sie klapa tylko lekko unosi, zwalniajac zamek (jak w naszych normalnych buniach) to roleta tez sie cofa. Logiczne?? :jawdrop: Zycze bezawaryjnego funkcjonowania elektrycznej klapy ! :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.