Skocz do zawartości

Szyba wyskakuje z uszczelek


lsd100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Moze mi ktos powedziec czy jest mozliwosc zdemontowania prowadnicy w drzwiach kierowcy? Mowie o tej szynie co jest blizej zawiasow,ta co jest blizej zamka to wymienilem bez poblemu.Moj problem polega na tym ze gdy domykam szybe,to pare centymetrow przed koncem,cos ja wypycha z uszczelki.Dlatego wydaje mi sie,ze problem lezy w tej prowadnicy blizej zawiasow.Teraz juz wstawilem 3-ci mechanizm i dalej to samo.Na kazdym mechanizmie byly inne klocki plastikowe wiec to tez wykuczam.

Ale czasem uda sie,ze szyba wejdzie normalnie,ale to rzadkosc.Moge ja domknac jak druga osobaja podciagnie na rowno..

Edytowane przez lsd100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samą gumową prowadnicę tą w przedniej części drzwi nie możesz wymienić, czy nie daje efektu? bo razem z tą blaszaną częścią, na której założona jest ta guma to już nie wiem czy da się zdjąć :doh:
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item323603698_bmw_e34_e36_slizg_mechanizmu_szyby_bocznej.html#photo

 

Ja jak to wymienilem to jest juz ok a mialem to samo co prawda jescze musze uszczelki wymienic bo mam troszke lipne uszczelki ale jest o nieo lepiej nie ma przerwy 7 cm :D

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem juz cala prowadnice ta co jest blzej zamka (wykreca sie ja bez problemu),a jesli chodzi o ta blizej zawiasow to wlasnie pytalem czy juz ktos ja wymienial,bo ja nie moge znalezc zadnej sruby,ktora moze ja trzymac.Jesli chodzi o te plastikowe spinki ,to tez juz pislem pisalem,ze wymienilem juz 3-ci mechanizm, i za kazdym razem byly inne,ale to nic nie zmienialo.Myslalem moze jeszcze o tej krotkiej uszczelce miedzy taicerka,a szyba,ale waptie zeby cos bylo z nia nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo z szybą pasazera wymieniłem spinki ale dalej lekko ucieka przy samym końcu, jest tam jakaś regulacja kto sobie poradził sobie definitywnie z tym problemem

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mechanik stwierdził jasno - przednia gumowa uszczelka (prowadnica) sparciała i jest do wymiany, po tym zabiegu problem zniknie, tak więc hurtowy zakup niezliczonej ilości ślizgów mija się z celem. Wybieram się na szrot po tą gumę w najbliższym czasie, więc dam znać ile kosztowała i jak jest mocowana.
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

proponuje jeszcze sprawdzić czy szyba nie jest przesunięta w prowadnicy na dole miałem taki przypadek pare lat temu że mi pękł plastik ten co prowadzi ramie mechanizmu i na wskutek mojego szarpamia się z szybą , szyba się przesuneła w swoim mocowaniu delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.