Skocz do zawartości

Budowa Rajdowego BMW e30 318is od podstaw !!


Rekomendowane odpowiedzi

No, tak. Przejechać zakręt bokiem, to każdy potrafi :)

 

Zapewniam Cię ze mało osób potrafi to robic tak jak Felix :mrgreen:

 

Chcesz powiedzieć, że większość jest tak dobra? :) W takim razie należy życzyć tej mniejszości dużo wytrwałości i postępu w treningach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
po wielu niespodziankach i trudach i bardzo bliskim spotkaniu jednego z elementów bolida z walcem drogowym :norty: po dzisiejszych nocnych próbach prezes powiedział tylko tyle: o q...... ale to zapier........!!!!! ale nich najlepiej SAM WYPOWIE SIE NA TEN TEMAT :D ja tam tylko słyszałem i jedyne co to tylko :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: i :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: dla niepokornych, BO JEńCóW NIE BIERZEMY!!!!!!!!! :twisted2: :twisted2: :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko auto z tym mostem jedzie inaczej lepiej szybciej :norty: :norty: Z mostu dochodzą niepokojące dzwięki ale sądzę że uda się na nim przejechać Lotos . :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Allrad przeczytaj to jako podsumowanie naszej wczesniejszej dyskusji.

Po przejechaniu 3 OS-ow 4-Rajdu Lotos Baltic Cup Felix prowadzi w RWD-3 z przewaga 23,5s. i zajumje 18 miejsce w generalce. Niezly wynik jak na pierwszy start, mam nadzieje, ze uda sie dojechac do mety :D Pierwsze zdjecia z prologu http://www.rallyonline.pl/ft.php?idg=3286&odswiezanie=&pg_[go]=35&pg_[go]=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A teraz coś co raczej potwierdziło moje przypuszczenia,że talent to felix ma napewno do 4 kółek, po BK-2 okazało sie że nasz most to nie 4,27 a seryjne zeszperowane 4,10 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: a z tego co słyszałem to większość na rajdzie w bmw miała 4,45 !!!!!! tak wiec co by było jakby nasze 4,45 było w aucie na rajdzie??????? :norty: :norty: :norty: :twisted2: :twisted2: :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
reszta tez miała 4,1 - ja na 100%

Felix dryndnij do mnie mam sprawe a nie mam tel.

 

już masz na pw my nr :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

To tak na koniec .....

Rajdówka sprzedana ale chętnie napiszę o budowie i wstawie nowe fotosy bo te widze uciekły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.