Skocz do zawartości

bije kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy moze mi ktos poradzic co nalezy zrobic w momencie kiedy bije mi kierownica w e 36....jest to diesel jesli ma to jakies znaczenie...dodam również ze wymienialam tarcze i na jakis czas sie poprawilo... :norty:
Opublikowano

Proponuję na początek opcję :search:

 

a tu masz jeden z przykładowych tematów:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79251&highlight=trzepie+kierownic%B1

 

poza tym nie napisałeś czy przy jakiejś konkretnej prędkości ani bardziej szczegółowych objawów.

POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Opublikowano
JEZELI PRZY PREDKOSCI 50KM/H I WYZEJ TO ZBIEZNOSC LUB BARDZIEJ PRAWDO PODOBNE ZLE WYWAZENIE KOL POZDR
Opublikowano
witam ja miałem podobny problem, wywarzyłem koła przednie i jest ok. sprawdź najpierw koła tak jak ja to zrobiłem.
Opublikowano
  • Autor
dzieki bardzo za porady...bede sprawdzac :D
Opublikowano
jeżeli drgania występują od prędkości około 60km/h wzwyż to może być to wina nie wyważonej felgi. (zwykle jest to odczuwalne tylko w wąskim zakresie prędkości (10-20km/h)) jeżeli bicie występuje przy małych prędkościach (do 50 km/h) to albo jest to wina opony (nierówno starta, kształt nie idealnie okrągły itp. defekty) lub któryś z elementów układu kierowniczego (końcówka drążka, itp) na luz. Najtaniej na początek podjechać na dobrą wyważarkę i będziesz widziała czy opona i felga jest ok. Jeżeli tak to szukaj jakiegoś mechanika niech ci na podnośniku sprawdzi luzy w układzie kierowniczym. Powinien zobaczyć gdzie jest luz i określi co jest do wymiany.

Edytowane przez Paweel

Opublikowano

Wszystko pięknie Panowie ... tylko ze...

 

nie "bawiłeś"... a "bawiłaś" :)

nie "widział"... a "widziała" :)

 

tak jak w pierwszym poście było... "wymieniałam" :)

 

pozdrawiam...tych co się zagapili i nie tylko :)

Opublikowano

moja wina, fakt, zagapiłem się.

 

za pomyłkę przepraszam :modlitwa:

Opublikowano
Pamietajcie żę wybracje mogą być od naderwanych poduszek silnika :wink:
Opublikowano
Pamietajcie żę wybracje mogą być od naderwanych poduszek silnika :wink:
Tak zgodzę się z tobą kolego tylko ze dodam ze nie sposób nie za uwarzyć ze są to inne wibracje.
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Opublikowano

A ja toczyłem felgi, ważyłem koła , zieniłem opony i nic:) waliło kierownicą na boki.

Okazało się ze nie mam pierścieni centujących:)))

ha ha uzupełniłem braki i jest lala:)

Bez gazu nie ma JAZZU....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.