Skocz do zawartości

problem z kasowaniem inspekcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich. tylko nie piszcie szukaj bo juz przeszukałem wszystko.

mam problem z kasowaniem inspekcji w mojej e36 320 93rok. juz na wszystkie mozliwe sposoby probowałem skasowac i nic. tzn pin 7 i 19 na 3 sek i 12 sek. zwarłem na właczonym zapłonie i nic, na wyłaczonym zapłonie zwarłem potyem zapłon i tez nic.pin 7 i masa auta tez nic.juz nie mam koncepcj.pomozcie bo mnie to denerwuje jak sie swieci inspekcja i oil serwice.

Opublikowano

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=33091&start=0

chyba o inspekcji w tym temacie napisano wszystko

chyba nie dokładnie szukałeś ;)

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=72014

tu też coś na ten temat powiedziano

 

:twisted:

Opublikowano
jeżeli nie doczytałeś jeszcze tego co kolega wyżej Ci podesłał - to pamiętaj żeby zamknąć drzwi.
RWD Rulez!
Opublikowano
witam wszystkich. tylko nie piszcie szukaj bo juz przeszukałem wszystko.

mam problem z kasowaniem inspekcji w mojej e36 320 93rok. juz na wszystkie mozliwe sposoby probowałem skasowac i nic. tzn pin 7 i 19 na 3 sek i 12 sek. zwarłem na właczonym zapłonie i nic, na wyłaczonym zapłonie zwarłem potyem zapłon i tez nic.pin 7 i masa auta tez nic.juz nie mam koncepcj.pomozcie bo mnie to denerwuje jak sie swieci inspekcja i oil serwice.

 

Wczoraj akurat kasowałem. Kluczyk w pozycje 2, ale nie odpalać. Wysiądź i zamknij drzwi (może mieć znaczenie!). Potem zewrzyj piny 7 i 19 na 12-13s. Jak masz inspekcje z zegarkiem, to po tej pierwszej operacji odczekaj 3-5s, i zewrzyj jeszcze raz 7 i 19 na kilka sekund. Ja tak wczoraj zrobiłem i jest gut.

Opublikowano
jeżeli nie doczytałeś jeszcze tego co kolega wyżej Ci podesłał - to pamiętaj żeby zamknąć drzwi.

fakt niektóre auta wymagają zamkniętych a niektórym do obojętne

szczerze to nie wiem od czego to zależy :?

Opublikowano
nie wiem czy napisane jest to w postach podanych ale lepiej jest uzyc takiego srubokretu z krokodylkiem. Chyba 2 osobom pomoglo.
B M W
Opublikowano
  • Autor
jeżeli nie doczytałeś jeszcze tego co kolega wyżej Ci podesłał - to pamiętaj żeby zamknąć drzwi.

 

lipa. nie działa.otwarte, zamkniete dzwi NIC.na pinie 7 nie mam napiecia.brak pradu!!!!!i to chyba przyczyna.kostke sprawdzałem. kabelek jest ok.

i co teraz?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.