Skocz do zawartości

E39 530iA Jaka sekwencja i gdzie najlepiej?


Christof

Rekomendowane odpowiedzi

A co sadzicie o sekwencji holenderskiej Prinz bo duzo zalecen i dobrych slow na jej temat czytalem. Zaznacze jeszcze ze na montazu nie zamierzam oszczedzac bo bardziej jest mi wazniejsza jakosc materialow i jakos wykonania, bo koszta szybciej sie zwroca po bezawaryjnej eksploatacji niz ciagle wizyty w service na korygowaniu bledow czy napraw.

Czy ktos slyszal o www.eko-car.com i co mozecie na ich temat powiedziec, wlasnie tam otrzymalem informacje o tej sekwencji Prinz.

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

najważniejsze zeby instalacja była właściwie zamontowana i dobrana,

szczególnie co do mocy autka,

żeby ładnie chodziło w pełnym zakresie obrotów,

więc odpowiedni reduktor,

PRINS - to najwyższa pułka, na wtryskach Keihin,

osobiście będe raczej montował BRC Sequent56 (tańsza)

trochę poczytałem o KME i STAG i o ile są dobrze położone i dostosowane chodzą poprawnie,

myśle ze do takiego auta o tej wartosci warto włożyć coś co będzie w pełni pozwalać na korzystanie z mocy tego silniczka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja w swojej e39 530i mam gaz zamontowany w Niemczech i jest to właśnie PRINS VSI. Niedawno byłem wymieniać filtr i pytałem ile obecnie kosztuje założenie takiej instalacji w Polsce - 5,500zł.

 

Oto opis tej instalacji:

http://www.autogaz-swarzedz.pl/prins_vsi.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !!

 

Po wstepnych rozmowach z firma Eko-car w Jastrzebiu Zdroju dowiedzialem sie ze kompletny montaz sekwencji Prins VSI wyniesie mnie 6100 zlotych razem z wpisem do papierow auta a dodam ze mieszkam na stale w niemczech wiec zaoszczedze sobie dodatkowych zachodow zwiazanych z przegladem i odbiorem technicznym jaki tu obowiazuje poniewaz facet ma tez taki sam warsztat tu w niemczech co rowniez ulatwi mi to servisowaniew razie nieprzewidzianych problemow z ktorymi borykaja sie niektorzy dumni posiadacze instalacji gazowych

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.