Skocz do zawartości

Parę pytań o E46 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niechciałem zakładać parę tematów więc kilka pytań :

 

1.Czy ktoś już wjeżdzał i oczywiście zjeżdzał z promu (nie chodzi o przeprawę promową na jakimś maleństwie w Świnoujściu tylko prom Francja-Uk ) Czytałem info że jest kiepsko i bez uszkodzeń Bmki się nie da.

Hmm fakt że jest niska i często ciężko się nawet na podnośnik rampowy wbić. Czy ktoś to potwierdzi ???

 

2.Używajac climatronica jak najczęściej go ustawiacie i do czego jest przycisk z prawej strony okragły z trzema kreskami wokoło? ( czy to obieg zamknięty) i czy lepiej używać funkcji auto ?

 

3.Jak poświeci mi w szybę boczną kierowcy nie mogę jej otworzyć jakby się przylepiła po silnej perswazji o pomocnej dłoni otwiera się ale jęczy tak sucho za to po deszczu super co z tym zrobic ?

Edytowane przez eryk325e36

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Obawiam się, że taki wynalazek jak prom z Polski do Wielkiej Brytanii jeszcze nie został wynaleziony. Czyli Polska-UK odpada (odpada też problem wjazdu nań :roll2: ). Chyba, że chodzi Ci o przeprawy np. z Holandii czy Francji? Ja osobiście wybrałbym Eurotunnel, nie trzeba się tu przynajmniej bać o zawieszenie, wiedziesz bez przeszkód.
Opublikowano
  • Autor
:mad2: haha faktycznie żle to ujołem dla mnie najlepiej z Francji do Dover :mrgreen: no ale chodziło o prom i problem dostania się i wydostania z niego :norty:

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Opublikowano
dwa razy w roku plywam z Holandii do Newcastle i jest ok.... :cool2: prawde powiedziawszy pierwsze slysze o jakis problemach....pozdrawiam
Opublikowano
Co za dzięcioł wymyślił, że jest problem z wjechaniem na prom! :duh: No chyba, że ten ktoś jeździ deskorolką... Wielokrotnie korzystałem z promów na trasach I-GR, F-UK, UK-IRL i NL-UK i nigdy nie było z tym najmniejszych problemów.
Opublikowano
  • Autor
Na stronie autocentrum jest coś takiego jak oceń swoje auto i tam właśnie jeden gość napisał ,że nie wjedziesz na prom bez uszkodzenia czegoś :duh:

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.