Skocz do zawartości

Zakup kontrolowany


trotom

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila ogladalem Zakup Kontrolowany na TVN Turbo.

Prezentowali m.in. Jedynke 118d...

 

Ale laurke gosciu wystawil... Az milo bylo sluchac... :cool2:

Przewaznie pisza lub mowia, ze male, brzydkie, drogie, itp...

No.... ze drogie to bym sie ewentualnie w ostatecznosci mogl zgodzic...

:wink:

Pozdroofka

TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie czekałem na premierę sobotnią,bo w zapowiedziach widziałem,że bedzie BMW testowane.

Dziwi mnie tylko,ze na godzinny program aż dobre 30 minut było na Citroena poświęcone-sponsorował program czy co?

Co ciekawe-118 d ma według opowiadającego słuzyc statecznej,spokojnej jeździe.Zgadzam się-nie jest to sportowa wyścigówka-ale chyba mimo wszytsko przesadził bo moim zdaniem jest to auto, któym dość elastycznie i ostrzej można pojechać.

Podobało mi się stwierdzenie,ze auto prowadzi sie tak jak auto wyzszej od niego klasy :cool2:

Tylko czemu nie było sprawdzenia auta w serwisie jakimś jak to zazwyczaj jest jak juz auto wybrane???Interesuje mnie to,bo zdaje się że było to auto "EX AG"-ciekawiło mnie w jakim stanie było.

p.s.Potwierdzma słowa Trotoma-bardzo pochlebnie sie wypowiadali-zresztą chłopak wybrał BMW sposród innych aut.Ciekawe kiedy dołączy na forum :twisted2:

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem programu - niestety nie mam TVN Turbo (co jest zbawienne dla mojej pracy magisterskiej ;) ) - moglibyście przybliżyć mi szczegóły programu? - jakie były autka - i jaka cena 118d (wyposażenie jeśli pamiętacie:)) - i czy już po lifcie? :) Jestem bardzo ciekaw.

A tak na marginesie - ciekawe czy auto było z Bawarii w Wawie - bo jak kręcili odcinek z piątką (530xd) to byli w Bawaria Motors :)

 

PS. z tą stateczną jazdą to rzeczywiście przesadził :) - już nawet 116i można dynamiczniej pojeździć - szczególnie po zakrętach :) - do statecznej jazdy to jest Audi A3 1.6 102KM - o czym zresztą pisałem w wątku jedynka v audi v volvo w dziale wokół BMW ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg-ja też kończę magisterkę ;-). Po 10 latach wreszcie kończe studia :-)

A mówią,ze BMW to auta dla dresów i głupów :-)

 

A tak na serio: Citroen c4 albo c3 chyba (wersja Loeb limitowana),Golf V full wypas ale z duzym przebiegiem 170 k, nowy Bravo i BMW 118d. Wersja z 05 przed liftem (122 KM), przebieg 7300 kwota 71 000 (tak było napisane ale lektor podał inne dane-mysle,że te pisane były adekwatne).

Mówili,że BMW było od początku dla wielu kontrowersyjne,ale ma grono swoich zagorzałych zwolenników :norty: Auto małe,zgrabne,krótkie zwisy,przetłoczenia,długa maska,lekko agresywny wygląd.

Zachowało styl,lekką agresję i usportowienie rasowego BMW,zawieszenie sztywne ale sprężyste które nieźle sobie rsdzi z polskimi drogami.Zachwalali wyważenie auta, oraz fakt, że auto jest PRZYKLEJONE do drogi. Stwierdzili,że powstało jako odpowiedź na a3 i alfę romeo 147 (?),i jest kierowana do konkretnej grupy,młodych ludzi :norty: To tak z grubsza.

Ale widac było,że gościu który wybierał od razu jak wsiadł w BMW to już to auto w myślach kupił :-).Nagrzał się i tyle.I ja mu się nie dziwie :norty:

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za streszczenie odcinka ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to o Jedynce najkrócej było w odcinku... :(

I fakt, nie pojechali na przegląd...

 

Co do spokojnaj jazdy... Myslę ze prowadzacemu chodziło

o jazde w sostunku do... innych Jedynek czy Beemek.

116i i 118d to jednak taki Entry Level... :) W stosunku do

normalnych aut nie mamy powodu się wstydzić... :cool2:

 

A co do przebiegu, to myslę że lektor podał wartość prawidłową 75000,

a błąd mieli na tablicy. To by się zgadzało, bo auto było z 2005.

Ex AG z przebiegiem 7500 to byłby 2007 ostecznie 2006. Zresztą

było chyba zarejestrowane i mówili że włąściciel wycenił, a ExAG

sa bez polksiej rejestracji... Zresztą nie pierwszy to taki błąd na tablicy

w tym programie jaki zauwazylem (kiedys widziałem spalanie 1,2 litra)

Inna sprawa, że cena była chyba zawyzona, bo za EXAG 118d w salonie

chcą jakieś 10kzł więcej, no ale rocznik dwa lata młodszy...

 

Mikołaj... podoba mi się stwierdzenie "dla młodych ludzi"... :mrgreen:

Dodałbym tez "leczenie kryzysu wieku sredniego"... :twisted2:

Pozdroofka

TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz,że to auto też dla chcacych leczyc sie z kryzysu wieku średniego? ;-). hehe-może tak :dance:

Z tym pzebiegiem i rejestracją możesz miec rację-nie wpadłem na to :hand:

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytam opinie kolegow o bmw 1 i mama wrazenie ze nie wszyscy doceniaja to czyn jezdza i twerdzenie ze jest to tylko auto dla mlodych jest nieprawda.Nie jesto rekompensata wieku sredniego jak niektorz pisza ale jest to auto dla znawcow i koneserow .Jestem troche dale niz wiek sredni jezdzilem wieloma markami obesnie jest to 3 ci samochod bmw ktorym jezdze i stwierdzam zaden inny samochod nie daje tyle radosci z jazdy co bmw o tym pisza i uzytkownicy i znawcy.Wiec bmw tp rzedewszystkim frajda z jazdy.Pozdrawiam wszytkich i mysle ze po latach przyznacie mi racje.Kto raz jezdzil bmw bedzie jezdzil bmw zawsze. :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez drogi Kaz... Masz 100% RACJE !!! :D

W innych watkach juz pisalem ze to auto kupuje sie sercem,

a nie glowa... Jak je porownac do innych, jakies tam bagazniki,

wygode wsiadania do tylu, wielkosc, oszczednosc i inne racjonalne bzdety,

to nikt by tego auta nie kupil, a juz na pewno za takie pieniadze!!!

No ale coz, zaden inny samochod nie ma DUSZY!!! (moze troche przesadzielm :wink: )

Ja cale zycie marzylem o BMW... A ze nie gustuje w uzywanych autach,

musialem swoje odczekac... Ale wreszcie mam i jestem szczesliwy...

Mimo ze w wieku srednim... :wink: Moze datego wlasnie potrafie

to docenic... :cool2:

Pozdroofka

TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.