Skocz do zawartości

Jakie amortyzatory do 320i z 1991 roku?


prl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak dzisiaj sobie pomyślałem że skoro ostatnio jeździłem na pogiętych felgach (właśnie wyprostowałem 3 mocno pogięte z 4, ostatnia była jak nowa), a amortyzatory z 82% tłumienia spadły w przeciągu roku na 50% to może bym je w końcu wymienił bo auto zrobiło się troche ... twarde .

Mówię , nic bardziej prostego! Wejde na allegro i poszukam. Jakie jest moje zdziwienie kiedy widze ze brakuje polecanych BILSTEINów do akurat mojego auta. Wszędzie zaczynają się od 92 roku. W katalogu bilsteina znalazłem takowe, jednak tylko tylnie są dostępne na allegro a przednich wogóle nie ma.

 

1. Pierwsze pytanie: co innego polecacie - ma być raczej komfortowe, nie sportowe, no i na lata.

2. Gdzie polecacie kupić? Najlepiej tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie napewno beda ;) Albo napisz do ktoregokolwiek sprzedawcy bilsteinow z allegro i zapytaj o ten model. Wiem tyle ze sa drozsze od tych 4419 i 4420. Chyba ze chcesz to ci po wielkim namysle moje sprzedam ;) Jezdze na nich poltora roku :P

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja wczoraj zmienialem przednie amorki i tez mialem problem bo przed 92 troche sie roznia od tych po 92 i sa o 100 zl na sztuce drozsze ale polecam tego goscia szybko sprawnie i amorki naprawde bardzo dobre,tylko zadzwon a on Ci wszytsko powie http://moto.allegro.pl/item336020637_amortyzatory_gaz_bilstein_bmw_e36_przednie_nowe_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.