Skocz do zawartości

Regeneracja NIVO


Gmuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktos przeprowadzal jakies naprawy z NIVO ? Jakie sa koszty poszczegolnych czesci , co najczesciej cieknie ? U mnie dosc znacznie ucieka plyn tylko niewiem czy z nivo czy ze wspomagania najpierw musze umyc to wszystko zeby zlokalizowac wyciek.. Czekam na porady :modlitwa:

Było e30 323 wąska lampa :)

Potem e34 525

Teraz e32 750 V12 :D


www.fabrykaksztaltu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem regenerowane amortyzatory w E32 750i. Po regeneracji tyl zrobil sie potwornie twardy, chociaz samo nivo dzialalo i nie bylo zadnych wyciekow.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wysokoscia auta wszystko jest wporzadku tyl ladnie wysoko stoi i jest twardy amorki nie ciekna to jestem w stanie zobaczyc ale gdzies plyn wycieka pod maska dokladnie bez mycia nie zobacze :arrow: wszystko jest niezle zarzy...

Było e30 323 wąska lampa :)

Potem e34 525

Teraz e32 750 V12 :D


www.fabrykaksztaltu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, mam ten samo problem z twardoscia zawieszenia. Wymienilem te akumulatory cisnien i jest bardzo twardy. A mozeto wina tego regulatora który polączony jest z tym cięgnem. Wyglada to tak jakby na maks były amory napompowane. Praktycznie nie daja sie ugiac. A mysle ze na taką klase jak jest 750 to powinien byc sam komfort. A powiem ze C klasa jest bardziej komfortowa. Jak to naprawde jest z 7? czy ona ma seryjnie sztywne zawieszenie z tyłu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, mam ten samo problem z twardoscia zawieszenia. Wymienilem te akumulatory cisnien i jest bardzo twardy. A mozeto wina tego regulatora który polączony jest z tym cięgnem. Wyglada to tak jakby na maks były amory napompowane. Praktycznie nie daja sie ugiac. A mysle ze na taką klase jak jest 750 to powinien byc sam komfort. A powiem ze C klasa jest bardziej komfortowa. Jak to naprawde jest z 7? czy ona ma seryjnie sztywne zawieszenie z tyłu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje obniżyć tył do poziomu fabrycznego za pomocą wajchy która jest przykręcona do tylniego drążka stabilizacyjnego

oraz oddać sprężyny do naciągniącia bać kupić nowe

zwłaszcza jeśli butle lpg wozimy w autku

 

Poprawa gwarantowana

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zmiezyc ile wynosi ta fabryczna pozycja od gleby? gazu dzieki bogu nikt nie zakładał. Jak prawidłowo powinno byc ustawione to ciegno? Mozesz blaster zmiezyc długosc ciegna do elementu trzymającego? albo jak masz to jakies foto zapodac? Jak nic to nie da to zakładam zwykłe amory. Na lato Blaster swoją chyba tez tak rozbiore i wyremintuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej fabrycznej odleglosci od gleby trzeba by wziasc pod uwage wysokosc opon przeciez wszyscy niemamy takiej samej wysokosci.

adi0583 ile placiles za te akumulatory ??

Było e30 323 wąska lampa :)

Potem e34 525

Teraz e32 750 V12 :D


www.fabrykaksztaltu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam mniej znane idzie dostać po 280zł sztuka

 

Co do wysokości to faktycznie wysokość opon może być różna

Najlepiej ustaw tak aby była na równo z przodem

Zmierz przy progach z przodu a potem tak samu ustaw dla tyłu

No chyba że przód masz w kosmos wystrzelony.,.

wtedy trzeba by poszukać danych fabrycznych

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaster no własnie pomiezyłem wszystko i jest zgodne z ksiązką. Co moze byc nie tak. Dodam jeszcze ze w poniedziałek miałem na pokładzie 4 panienki i wtedy zawieszenie zrobiło się komfortowe. Tak jakby trzeba dociązyc całą zawieche ze 150kg. Co to moze oznaczac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.