Skocz do zawartości

Radio oryginał czy nie???


rasputiiin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!! Mam mały problem w moim e46 mam oryginalne radio bmw na kasete:( przymierzam sie do kupna oryginału na płyte lub zmieniarki. Czy płyta wyciągnie cos z tych oryginalnych głośników.??? Z poprzedniego samochodu został mi PIONEER DEH-6900IB to wiem ze wyciągnęło by wszystko z tych głośników ale chodzi tez o wygląd wnętrz oryginał to oryginał. Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radyjka BMW to nie czasem Blaupunkt robi?? Bo Blaupunkt to dooobreee radyjka...

 

Ja patrząc na radyjka ze średniej półki widze dwie marki:

Sony - dobra konstrukcja i wytrzymałe - słabo gra nieczysto

JVC - słaba konstrukcja i padają - bardzo dobrze gra i niezłe podbicie...

 

Blaupunkt jest jakby ponad nimi i jeste to dobra i wytrzymała konstrukcja a przy tym rewelacyjnie gra... :cool2:

 

Jak najbardziej... sprawdziłem na googlach i alledrogo ---V

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=332406172

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym nie sprzedawal mojej e46 to zaraz bym wywalił tego kaseciaka i wstawił ALPINE nie dośc ze ma fajny kolor ramki który pasuje to znalazłbym model z podświetlaniem podobnym do dechy, operacja zamyka się w 400 - 500 zł i lepiej gra niz te zmieniarki i Cedeki oryginalne razem do kupy wzięte

masz MP3 - jedna płyta i heja,

 

jak choćby jak to drugie :

http://www.allegro.pl/item334278183_alpine_cde_9870r_wyprzedaz_.html

spokojne radio bez choinek moim zdaniem dopasowane do reszty w BMW która finezją nie rozpieszcza

Edytowane przez lucadore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam male doswiadczenie z radyjkiem w e46, kupilem moje e46 i tez mialo kaseciaka o ile sie nie myle bussnes philips, zagladam do bagaznika w miejsce gdzie powinna byc zmieniarka, a po zmieniarce ani sladu, 2 kable z kostkami na koncu, wiec postanowilem kupic zmieniarke, i kupilem orginal do e46 i e39 podpinam kable zmieniarka dostala prad miesza plytami, ale nie reaguje na przyciski z radia, wiec wyciagam radio, sprawdzam kable niby wszystko ok, widze pare kabli poucinanych, wiec postanawiam kupic kabel i podlaczyc bezposrednio do radio do zmieniarki, podlaczylem i dalej nic, wiec wina radia nie obsluguje zmieniarki, a dlatego ze poprzedni wlasciciel sprzedal orginalne radio i zmieniarke, a wstawil takie co nie obsluguje, i co dalej sprzedalem zmieniarke i kable, kupilem normalne radio cd/mp3 alpine oczywiscie, (podswietlanie bursztynowe) i wszystko jest ok :cool2: zastanawialem sie tez nad zmiana glosnikow ale graja bardzo dobrze, wiec narazie sie wstrzymam, ale sie rozpisalem :) wniosek z tego taki jesli chcesz kupic zmieniarke to sprawdz czy radio ja obsluguje, pozdrawiam :cool2:
"gaz to byl w oswiecimiu a nie w BMW"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALPINe poropstu wizualnie najlepiej pasuje,

odpuść te zmieniary szkoda kasy,

nie lepiej MP3?

 

po za tym ALpine lepiej gra niż blaupunkt czy pioneer

oczywiście porównując sprzety z tej samej półki cenowej

 

po z atym wiem co mówię bo jakiś czas temu sobie montowałem różne cudeńka do auta

 

miałem taki zestaw

ALPINE CDA-9812

Audison SRX3

VIFA 13stki + Neo26

Orion 30stka w skrzyni,

to wiało!

ale też nie kosztowało to wtedy mało,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.