Skocz do zawartości

pytanie odnośnie TULEI PŁYWAJĄCYCH oraz SWORZNIA WAHACZA ZEW


PrzemysławB

Rekomendowane odpowiedzi

witam. moje pierwsze pytanie to ile moge zapłacić za wymiane tulei pływających w bmw e36 z 1991roku??

 

a i drugie pytanie. zawiozłem samochód do mechanika (sąsiada) zeby mi wymienił sworznie wahacza zewnętrzne i wymienił , ale zapłaciłem za wymiane 130zł za 2 strony. czy to dużo czy mał?? powiedział mi jeszcze ze mógłby mi wymienić jeszcze te tuleje ale to juz jest o wiele wyższy koszt. tak mi powiedział. i teraz pytanie. TROSZKE SIE ZANAM NA SAMOCHODACH I DROCHE ICH NAPRAWIŁEM ALE TERAZ NIE WIEM CZY DAM SOBIE RADE SAM WYMIENIC TE TULEJE?? NIE WIEM JAK JE WYMIENIĆ.;/ MOZE WY MI W TYM POMORZECIE?? MOZE MACIE JAKIEŚ ZDJĘCIA CO ROBIC PO KOLEI.

 

czekam na wasze odpowiedzi. z góry dziękuje.

Przemyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienisz je sam ja ostatnio wymienialem wszyskie sorznie i te gumki tez wymienialem. i je wymienic najlatwiej tylko trzeba wahacz wyjac. latwizna. jak masz pojecie to sobie poradzisz bez problemu.

tylko uwazaj zeby ustaic je w odpowiedniej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da sie to zrobic samemu, mnie czeka wymiana tulei i lacznikow stbilizatora, najprawdopodobniej na poczatku nastepnego tygodnia, wszystko przy moim aucie robie ze znajomym ktory dysponuje kanalem i podstawowym sprzetem. No i oczywiscie spora wiedza i doswiadczeniem. Jesli bede mial czas i dam rade zostac przy tej naprawie to porobie fotki i gdzies wkleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakieś zjęcia tego jak to dokładnie zrobić?? i czy naprawde trzeba ta prasę?? inaczej sie tego nie da wyjąć.

 

kup kompletne tuleje i wtedy rozkrecasz 2 sruby na strone :shock:

 

taki kup....http://moto.allegro.pl/item325981171_bmw_e36_tuleja_wahacza_nowa_silent_block.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.