Skocz do zawartości

Zmiana temperatury klimy z farenheit na celcjusze


lukam999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki mały problem, ostatnio wymieniałem panel automatycznej klimatyzacji w swojej BMW, a, że mam części z anglików założyłem angielski panel i teraz temperatura wyświetla mi się w farenheitach. Szukałem na forum, ale nigdzie nie mogę znaleźć jak to zmienić w E36. Robi się to tak samo jak w nowszych BMW, przyciskiem pod zegarami? Proszę o pomoc. POZDR!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukasz.... Było pare razy... wpisz w wyszukiwarce "ukryte funkcje" i zaznacz "szukaj wszystkich wyrazów"... Zobaczysz wiele ciekawych opcji... :twisted: :search: :search: :search: :search:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wszyscy tylku umieją odpowiadac zeby poszukac a moze kolega by poprotu pomogl, sam poszukal i wkleil linka skoro taki jest obyty

 

słuchaj chodzi o to, żeby nie robić 100 takich samych postów... Jak sprawdzasz jakiś wyraz w słowniku to za każdym razem kupujesz nowy czy szukasz w jednym starym?? Napisałem co wpisać w szukajce...

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że jakby wszyscy dbali o forum to kolega nie musiał by pytać bo znalazł by to moment?? Jakby nie było setek postów o głupotach to by było 100 a z konkretnymi odpowiedziami i opisanymi problemami... a tak tu coś tam coś...

 

A nie traktuj modów i adminów jak policjantów bo oni starają się jak mogą żeby ogarnąć forum... I jak będziemy przymykać oko na zachowania typu kolo wpada, wita się lub nie i od razu zadaje pytanie które było wałkowane już 100 tysięcy razy... Stary to nie czat :nienie:

 

Aha i forum to miejsce gdzie rozdawana jest wiedza za którą narmalnie się sporo i słono płaci :cool2: Uszanujmy to i uczmy się z niej kożystać jak ludzie a nie robić bałagan... To mi przpomina mojego brata w warsztacie :mad2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy. no i po prostu odpowiem. :shock:

Kolego ustaw sobie kompa na to żeby wskazywał temp zewnętrzna i naciśnij prawy przycisk na licznikach, wtedy się przełacza Z F na C i na odwrót.

 

Pzdr,

Jak mało jak z sensem :norty: Okazuje się że można :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy. no i po prostu odpowiem. :shock:

Kolego ustaw sobie kompa na to żeby wskazywał temp zewnętrzna i naciśnij prawy przycisk na licznikach, wtedy się przełacza Z F na C i na odwrót.

 

Pzdr,

Jak mało jak z sensem :norty: Okazuje się że można :jawdrop:

 

Dzięki za odpowiedź, jedyna konkretna, ale niestety tak nie działa. Na wyświetlaczu komputera tak się zmienia, ale mi chodzi o zmianę na wyświetlaczu KLIMATRONIKA. Chyba, że ja nie ten guzik naciskam... Jest ktoś na forum kto mi pomoże, czy muszę jechać do serwisu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawym guzikiem naciskaj.....http://bmw7.website.pl/porady/licznik.jpg

 

a lewo/prawo ustawiasz godzine :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy to też są ludzie i nie zawszę mają czas aby przejrzeć taka liczbę postów, czasami zdarzy sie pominiecie jakiegoś tematu!!

 

"cybek1984tychy" jakby wszyscy myśleli tak jak Ty to na forum były by same posty o podobnej tematyce !! Odpuść sobie takie komentarze bo nawet się tematu nie tyczą !!!

 

A po drugie tylko moderatorzy i administratorzy mają prawo do upominania !!

 

Po trzecie kolego "lukam999" zanim zapytasz poszukaj !!

 

pozdrawiam

 

Tomek

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984tychy

 

ma racje...po to sa modelatorzy a jak nie maja czasu to niech zrezygnuja z tej fuchy....balagan jest ze nie mozna nic znalezs :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984tychy

 

ma racje...po to sa modelatorzy a jak nie maja czasu to niech zrezygnuja z tej fuchy....balagan jest ze nie mozna nic znalezs :shock:

 

 

Bałagan jest przez nieudolne tytułowanie postów i zakładanie tematów o takiej samej tematyce !!! Nie będę więcej z Tobą dyskutował !!

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984tychy

 

ma racje...po to sa modelatorzy a jak nie maja czasu to niech zrezygnuja z tej fuchy....balagan jest ze nie mozna nic znalezs :shock:

 

 

Bałagan jest przez nieudolne tytułowanie postów i zakładanie tematów o takiej samej tematyce !!! Nie będę więcej z Tobą dyskutował !!

 

to nie dyskutuj tylko rob co do ciebie nalezy :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984tychy

 

ma racje...po to sa modelatorzy a jak nie maja czasu to niech zrezygnuja z tej fuchy....balagan jest ze nie mozna nic znalezs :shock:

 

Po pierwsze, bycie 'modelatorem' to nie fucha, tylko dobrowolna funkcja.

Po drugie, balagan (nie tylko na tym forum) jest m.in. przez to, ze stosunkowo duzo uzytkownikow, zamiast najpierw nacisnac magiczny przycisk 'Search', zaklada nowy temat z pytaniem, na ktore nierzadko odpowiedz jest pare tematow nizej.

 

A wszystkim, ktorym sie to nie podoba, przypominam: nikt tu nikogo na sile nie trzyma.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale modelatorzy moga niepotrzebne posty usuwac a nie zamykac bo nie mozna nic znalezc...kupa postow wyskakuje nic nie wnoszacych do tematu...a forum jest ogolno krajowe /dla wszystkich/ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wlasnie robia. A czy temat jest 'niepotrzebny' i czy kwalifikuje sie do usuniecia, czy zamkniecia, to juz ich decyzja.

 

slabo to widac i przez to sa narzekania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniewst, prosze Cie o zaprzestanie robienia O/T.

Jezeli masz jakies konkretne i konstruktywne uwagi do dzialania forum, to wyslij priv-a do admina lub moderatora/ow.

A teraz wypelnie moj obowiazek moderatora i zrobie maly porzadek: EOT.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.