Skocz do zawartości

wahacze z alu... .


BUNNY5

Rekomendowane odpowiedzi

żeby ci nie wpadł pomysł montowania wahaczy made in taiwan z allegro.miałem takie w swojej 740, na szybko montowane,rewelacji nie było. dołóż pare stów i kup porządne. drążek środkowy (też z allegro singapur) wytrzymał tydzień (powaga)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ci nie wpadł pomysł montowania wahaczy made in taiwan z allegro.miałem takie w swojej 740, na szybko montowane,rewelacji nie było. dołóż pare stów i kup porządne. drążek środkowy (też z allegro singapur) wytrzymał tydzień (powaga)
To jakie firmy wachacze sa dobre i drązek środkowy bo czeka mnie wymiana i niewiem jakiej firmy kupić czekam na odpowiedzi pozdrawiam :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminium jest dobre, bo jest wtedy mniejsza masa resorująca całego zawieszenia i taki zestaw łatwiej wybiera nierówności i szybciej je tłumi, niestety nie sprawdza się ono w polskich warunkach drogowych, jest po prostu za delikatne
I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ale przeciez BMW juz w E32 montowało wachacze z aluminium.Ja mam aluminiowe oryginalne i nie sadze aby byly za delikatne na polskie drogi.Koszt nowego w serwisie 162.50 euro.Moja rada taka...zamiast kupowac jakis podrabiany bubel kup oryginalna uzywke w dobrym stanie.jestem pewien,ze polatasz dluzej.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma zawias w vw passacie z aluminium bodajże w B5 i jak go kupił to sie cieszył ze aluminiowe wahacze, i tługo jego euforia nie trwała. Po kupnie ,około pół po kupnie już sie coś tłucze.NA NASZE DROGI SIE TO PO PROSTU NIE NADAJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co Ty tutaj rownasz jakiegos passata do BMW po pierwsze a po drugie tuleja jest ta sama co w stalowym wachaczu i koncowka tez...wiec co samo aluminium ma sie tluc...???Ja juz zrobiłem swoja 50 tys km a przeciez ja nic nie wymieniałem...byc moze sa tam jeszcze oryginały bo byla z niemiec.Jezdze po polskich i norweskich drogach,ktore sa chyba gorsze od polskich i nic mi sie nie tłucze,wiec nie opowiadaj takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi bilstein, lemforder. znam, stosowalem. w sklepie w którym się zaopatruję pojawiła się taka firma jak TEKNOROT. jest dużo produktów, wahacze, sworznie itp.drążek główny oddałem do regeneracji i facet zrobił dobrą robotę (80 zeta).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminium jest dobre, bo jest wtedy mniejsza masa resorująca całego zawieszenia i taki zestaw łatwiej wybiera nierówności i szybciej je tłumi, niestety nie sprawdza się ono w polskich warunkach drogowych, jest po prostu za delikatne

 

chyba mniejsza masa nierosorowana ......... :wink:

ja założyłem u siebie stalowe zamiast aluminiowych i nie zauważyłem różnicy......

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.