Skocz do zawartości

E46 po liftingu - orginalne kierunki na blotnikach paruja ?!


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam pytanko do userow E46 po liftingu - czy wam tez paruja kierunkowskazy na blotnikach ??? :?

 

Mam orginalne biale kierunki (jeden kupiony w ASO rok temu, drugi z 2002r.) i paruja mi ...przy obecnej pogodzie dzis mialem, az w nich kropelki wody . Ten nowszy mniej paruje, w sumie dzis byl suchy (choc tez widzialem ze byl juz raz caly zaparowany), ale ten z 2002r solidnie paruje .

 

Zastanawia mnie dlaczego tak sie dzieje ?

Wy macie pod tymi kierunkami jakies uszczelki ? z tego co widze to one maja jakby "zintegrowane " uszczelki wraz z obudowa, ale moge sie mylic ..

 

Ktos mi powie dlaczego to cholerstwo paruje ? :worried: Zarowki i oprawki orginal, calos wyglada ze jest szczelna .

 

pozdrawiam

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie parują , chcesz zdjęcie :mrgreen: to zrobię przy okazji jutro , nie ma chyba uszczelek ale to są tak wsuwane kierunki a żarówka jest na wcisk więc może tam dostaje się woda , jak żarówka wchodzi do środka bo jak inaczej ? chyba że jest gdzies peknięcie np. przy zakładaniu kierunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mike ja wiem jak to jest zbudowane, wlasnie dzis wyjalem te kierunki do suszenia :oops: .

 

Kurcze wiedzialem ze znowu u mnie zachodza jakies zjawiska anormalne, jak orginalny kierunek moze parowac ?!

 

Ktos oprocz mnie jeszcze mam taki glupi problem ? :mrgreen:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociagnalem kierunki od wewnetrznej strony cieniutka warstwa silikonu w okolicach uszczelek, zobaczymy czy to cos da, ale jak znam zycie to nic .
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam mam takie pytanie ...zastanawiam się nad zakupem kierunków depo... białych tylko sprawa ma się tak...

 

ja u siebie mam pomarańczowe wszędzie... i nie będzie to głupio wyglądało jak na przód kupię dwa depo białe... a boczne na błotniku pomarańczowe zostaną i tylne też??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdecydowanie nie :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W takich sprawach nigdy nie żartuję :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to je zakupię...zauważyłem ze ori kierunki z tyłu... obok żarówki mają takie kółeczka... i są one oryginalnie zaklejone...a jak się weżmie czym kolwiek ostrym..to ten papier czy co to zejdzie i jest dziurka...ciekawe po co tak?? przecież jak by nie było potrzebne to by od razu zalali wszystko a nie robili czegoś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.