Skocz do zawartości

tylne lampy


Madzia_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów , nie jestem jeszcze posiadaczką Z3 ale właśnie jestem w trakcie polowania na nią :mrgreen: i musze powiedziec, że jest naprawde ciężko znaleźc coś ładnego. Wiem ,że jest mało tych aut i dlatego tak się dzieje , ale już bym chciała wsiąśc do swojego samochodu . Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie ile około kosztują tylne lampy? łatwo je dostac? Mam nadzieje,że forum troche bardziej się rozwinie bo troszke wieje tu nudą :wink:

 

 

 

 

P.S jeśli ktos ma na sprzedaż Z3 to piszcie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś czytać nie umie bo przecież się przywitałam :8)

A co do powiedzeń to jest takie jedno - prawda w oczy kole :wink:

A może każdy z was opowie jak nabył swoje auto i jakie są historie , typu pan sprzedawca mówił bez wypadek a okazało się ,że był naleśnikiem.

Trochę jest to denerwujące dzwonie, pytam, pan przekonuje ,że wspaniałe auto zajeżdżam po 150km i okazuje się ,że był walnięty przód i tył ;]

Jak wy kupowaliście swoje Zetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 które kupiłem ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/Z3/27143 ) była drugą, którą oglądałem więc w sumie niezły wynik. Pierwsza to "Z3 Fabryczny tuning" z Krakowa (odradzam - szkoda czasu jechać i oglądać).

 

Po moją jechałem z Krakowa do komisu w Bytomiu. Po przyjeździe i wstępnych (i jednocześnie ostatecznych oględzinach) zdecydowałem o kupnie. Nie jechałem na ASO, nie podnosiłem na podnośniku itp i szczerze mówiąc nie zawiodłem się na sprzedawcy, który zapewniał, że autko jest w idealnym stanie - bo takie jest. Cena nie była specjalnie wygórowana (w sumie byla stosunkowo niska biorąc pod uwagę stan autka i komplet letniego [nowiutkiego] ogumienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zete prosto od Niemca..kupiona w 2006r

co do lamp to nie napisalas jakie...bialy kierunek, pomaranczowy? Przed liftem po lifcie? Co do ceny to...... allegro Ci nie dziala czy jak?? :mrgreen: :mrgreen:

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.