Skocz do zawartości

POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???


M-POWER-BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem swiadtkiem ze nie trzeba miec urzadzenia diagnostycznego aby moc zmienic jezyk na j. polski lub na jakikolwiek inny. Wczoraj niejaki "ajlb" zmienil mi to za pomoca niby zwyklej aktualizacji softu. Wszystko trwalo 5 minut i teraz juz mam j. polski - fajna sprawa a i glos w pelni oryginalny.

Polecam fajny gosc z Ciebie ajlb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Jestem swiadtkiem ze nie trzeba miec urzadzenia diagnostycznego aby moc zmienic jezyk na j. polski lub na jakikolwiek inny. Wczoraj niejaki "ajlb" zmienil mi to za pomoca niby zwyklej aktualizacji softu. Wszystko trwalo 5 minut i teraz juz mam j. polski - fajna sprawa a i glos w pelni oryginalny.

Polecam fajny gosc z Ciebie ajlb.

 

Ja mowie o zmianie , czyli wgraniu jezyka innego niz mial dotychczas twoj czytnik, pl to nic innego jak nakladka na jezyk GB lub D, dla systemu to nadal nie pl tylko jezyk z ktorego zostalo to przetlumaczone.

Wiec jak sam widzisz "mało" widziales... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem swiadtkiem ze nie trzeba miec urzadzenia diagnostycznego aby moc zmienic jezyk na j. polski lub na jakikolwiek inny. Wczoraj niejaki "ajlb" zmienil mi to za pomoca niby zwyklej aktualizacji softu. Wszystko trwalo 5 minut i teraz juz mam j. polski - fajna sprawa a i glos w pelni oryginalny.

Polecam fajny gosc z Ciebie ajlb.

 

hehe, dzieki, pozdrawiam i polecam sie jesli chodzi o zmiane jezyka w navi!

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiec na to jeden wieczor i bedziesz mial, nie zassasz tego nigdzie hyhy

 

chętnie poświęce ten wieczór - może napiszesz dokładniej co trzeba zrobić ??

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie poświęce ten wieczór - może napiszesz dokładniej co trzeba zrobić ??

 

Potrzeba spotkać się z oferującym, sprawdzić empirycznie (koniecznie !!!) co ma do zaoferowania, potargować się i kupić ...

 

A poświęcenie wieczoru (albo i więcej) polega na wycieczce do sprzedającego.

 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec jestem :D

z checia spotkam sie i zaprezentuje jak to wyglada.

 

No fakt przyznaje sie przesadzilem z jednym wieczorem, sprowadza sie do kilku a nawet kilkunastu wieczorow, ale jak ktos liczy na to se to zassa gdzies to lepiej sobie darowac nie ma szans puki co zeby stalo sie to ogolno dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

mam taki klopot (x3 z USA, rocznik 2007 z nawi CD business professional 16:9). Wczytalem soft V31. Wszystko poszlo super. Wsunąłęm mapki - działają. Wszedłem w dodatkowe menu aby włączyć widok 3D i jest włączony. Natomiast mapy wciąż sa płaskie. Tzn na ekranie podzielonym (split) mapka jest plaska, natomiast przy włączonym trybie pelnego ekranu widać tylko strzalki - brak mapy. Jakie mogą być powody? dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki klopot (x3 z USA, rocznik 2007 z nawi CD business professional 16:9). Wczytalem soft V31. Wszystko poszlo super. Wsunąłęm mapki - działają. Wszedłem w dodatkowe menu aby włączyć widok 3D i jest włączony. Natomiast mapy wciąż sa płaskie. Tzn na ekranie podzielonym (split) mapka jest plaska, natomiast przy włączonym trybie pelnego ekranu widać tylko strzalki - brak mapy. Jakie mogą być powody? dziekuje za odpowiedz!

 

Przy pełnym ekranie (tym ze strzałkami tylko) wciśnij raz prawe pokrętło i na liście przewiń do pokaż mapę. I kliknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie może ktoś czy jest lektor pl do MK1 lub gdzie moge znaleść.

Do mk1 i mk2 narazie nie ma.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mam 330d z 2003 roku z MK4 i prosze o rzetelna odpowiedz skad wziac polski jezyk do niej i ile to kosztuje. Czytam ze niektorzy skas to sciagneli a niektorzy kupili. Mam mape polski podobno w miare najnowsza ale drazni mnie angielska lektorka. Jak to zrobic najtaniej?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Wytlumaczće mi proszę bo się w tym nie orientuje.

 

Ma X5 z dużą fabryczną nawigacją, model po lifcie z listopada 2003.

 

-jak mam rozpoznać czy to jest MK3,czy MK4?,

-czy zamiast ściągać soft V31(chyba link jest nieaktualny,ja przynajmniej nie potrafię),mogę zassać soft V32 do mojej X5(ten sofcik umiem pociągnąć),

-skąd wziąć program do wypalania?

 

 

Gdyby ktoś zechciał pomóc,to bardzo dziękuje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wytlumaczće mi proszę bo się w tym nie orientuje.

 

Ma X5 z dużą fabryczną nawigacją, model po lifcie z listopada 2003.

 

-jak mam rozpoznać czy to jest MK3,czy MK4?,

-czy zamiast ściągać soft V31(chyba link jest nieaktualny,ja przynajmniej nie potrafię),mogę zassać soft V32 do mojej X5(ten sofcik umiem pociągnąć),

-skąd wziąć program do wypalania?

 

 

Gdyby ktoś zechciał pomóc,to bardzo dziękuje. :lol:

 

1. By rozpoznać wejdź w ustawienia i w prawym górnym rogu będziesz miał wersje np. 4-1/00 (to jest chyba do softu v32, nie jestem pewien)

2. Możesz wgrać v32, a jak nie będzie chciał to zrób downgrade do v27 i na niego v32 (wszystkie standardowe dostępne softy do mk4: http://gren.ru/navi%20OS%20software.html )

3. Program do wypalania to np. ImgBurn lub Alcochol 120% (Dostępne na moim chomiku, nagrywaj na dobrej płycie z najmniejszą prędkością i weryfikacją zapisu)

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.