Skocz do zawartości

Problem z jupiterkami i szyber dach


KrzychJ

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z oświetlenie wnętrza i szyber dachem jest to jakoś powiązane ze sobą ____ A problem to taki że kiedy otwieram drzwi obojętnie które lampki wnętrza nie chodzą gdy przełączę by cały czas się paliły to działają od czego mam szukać jakiś schemat czy coś podobnego i drugi to szyber nie działa od czego szukać co najczęściej pada :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie pomożecie szukałem na temat tych lampek wewnątrz i nic a strasznie mnie to drażni jak otwieram drzwi a tu zero reakcji światła, bezpieczniki mam wszystkie całe jest oprócz tego jakiś przekaźnik jak tak to gdzie się znajduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw włączniki krańcowe w zamku na słupkach. Może któryś jest zabrudzony i nie odbija.

 

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/s/w/2.png

 

Znajduje się on w elemencie nr 6.

http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/tuning.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tymi dwoma problemami pod dywanem (podłogą) miałem urwany kabelek zielono czarny jest tam ich kilka i są mostkowane ze sobą, znalazłem przekaźnik o który się pytałem jest obok przekaźnika od szyber dachu wyjąłem i włożyłem inny, dodatkowo szyber miał bóg wie czemu plus (napięcie) do konsoli środkowej i tam [BAD] blada (Sajgon aż miło) niewiadomo gdzie był podpięty więc znowu operacja na kablach podpiąłem się do już zdewastowanego (pociętego) kabla od zapalniczki szyber działa a wraz z tym, lampki do czytania.

 

Jak bym gdzieś dostał poprzedniego właściciela to bym go z ,,jajka” powiesił za jego debilizm ale cóż chorym trzeba wybaczać!!!!

 

To tyle myślę że komuś się przyda moja przygoda z tymi usterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.