Skocz do zawartości

TYLNA ROLETA PRZEIWSŁONECZNA


Jayu

Rekomendowane odpowiedzi

:shock:

 

Szukam szukam i nic :roll: Mam male pytanko odnosnie rolety. Wydaje mi sie ze jest elektrycznie skladana ale nigdy nie dziala. Dzisiaj sprawdzilem bezpiecznik 45 i jest sprawny. Wlacznik tylko jeden pod panelem klimy. Po nacisnieciu zero reakcji. czy roleta zwykla ma taki sam wyglad jak elektryczna ?? Ja mam na takim jakby na stelazu i wdaje mi sie ze to elektryk :norty: Gdzie macie w e39 wlacznik do podnoszenia i opuszczania ?? POZDRAWIAM I DZIEKI Z GORY ZA ODPOWIEDZI :cool2: :mrgreen: :norty:

NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolnym pasku obok przycisków podgrzewania foteli i innych systemów kontroli masz przycisk z czymś a'la szybą i roletą.

u mnie to działa tak, że nacisnę raz i wysuwa, drugi raz i chowa.

jeśli tak nie działa, to za chiny nie wiem dlaczego.

coś elektryka szwankuje? może silniczek rolety?

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wywalilem tylna kanape i zobaczylem ze wisza mi tam jakies dwa kabelki. Nie wiem jeszcze dokladnie czy to od rolety ale jak rozbiore polke to sie okaze. JEZELI KTOS WIE KTOREDZY IDA KABLE OD ROLETY TO SMIALO SMIALO :d :norty: i CZY SKOMPLIKOWANE JEST JEJ PODLACZENIE :) POZDRAWIAM I DZIEKI ZA ODPOWIEDZI :cool2: :mrgreen: :8) :norty:
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolnym pasku obok przycisków podgrzewania foteli i innych systemów kontroli masz przycisk z czymś a'la szybą i roletą.

u mnie to działa tak, że nacisnę raz i wysuwa, drugi raz i chowa.

dokładnie tak powinno być :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
witam wszystkich ,przyłaczam sie do tematu u mnie tez nie dziala tylna roleta po nacisnieciu slychac jedno ciche pykniecie i tyle.... bezpiecznik raczej odpada ale warto by bylo sprawdzic ...... tylko nie wiem gdzie go szukac???????????? wczesniej dzialala normalnie ,,a od 2 miesiecy lipa,jesli ktos moze pomoc i poradzic co moglo padnac to prosze o opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.