Skocz do zawartości

znaczek M na klapę


piotrass1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem na forum skłonności do wysmiewania ludzi którzy mają znaczek na klapie M lecz tak naprawdę auto nim nie jest.

 

Stąd moje pytanie - czy w fabrycznych M-pakietach nie było w opcji takiego znaczka bez cyferki ( 3 lub 5 ) :?: W katalogu części wystepują emblematy zarówno M-3, M-5 jak i same M.

 

Dodam tylko że taki mam i nie wiem czy ktoś sobie go nakleił czy tak było od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto faktycznie ma seryjny pakiet od ///M to ten znaczek nie gryzie w oczy

ale jeśli na klapie wybite jest 520i , z daleka widzisz że jest to zwykłe 520i no to jednak ten znaczek troszkę wygląda komicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejanie nieprawdziwych znaczków to dla mnie zwykły akt desperacji - chciałbym M5, ale mnie nie stać. Z drugiej strony, jeżeli auto miałoby kompletne ospoilerowanie M-Technik to znaczek jest taką kropką nad "i" :)

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To penie zalezy od zamowionej opcji. Nie wiem jak w 5 tkach z "nowszych czasow", ale w E23 mialem cos poprawione stylizacyjnie. I na kierownicy, innej niz standardowa, na kanapach tylnych oraz na klapie i z przodu na grillu byly oryginalne znaczki ///M. Do tego spojlerek i czarny pasek ze znaczkiem przeniesionym z klapy na tylny pas. Auto na bank tak wyjechalo z fabryki. A motor i zawieszenie bylo normalne, nawet szyby i okna na korbke. Sporo takich gadzetow mona tez dokupic, w oryginalnych sklepach BMW. Pozostaje zatem kwestia smaku i gustu.
(OO=[][]=OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.