Skocz do zawartości

Co myslicie o takim modelu felg


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zadne mi sie z nich nie podobaja z wyjatkiem tych:

http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Stilauto/TSW_Black_Ice_7_0x16_5x120,5,13034,2_7_35.html

 

ale i tak uwazam ze znalazlyby sie lepsze (kwestia gustu)

co najwazniejsze to felgi maja sie podobac Tobie!

Wg mnie do czarnej e36 powinienes wziac 17 (optymalny standard) z elementami black lub cale czarne, albo chrom.

Szerokie ranty nie pasuja mi do tego auta, natomiast do e34 jak najbardziej.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem już na etapie kupna podobnych i zrezygnowałem ,jak kol, z klubu uświadomił mi ,że przy takich felgach można starac sie o karnet do gości co prostuja felgi,byłoby może taniej :?: -he he, kupiłem Borbety i będę spokojny.pzdr... :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

POLECAM, są rewelacyjne!

I jeszcze jedno - są NIESAMOWICIE LEKKIE! Felga w rozmiarze 18" waży mniej niż większość 16-calowych.Tyle, że w rozmiarze 16" cali może nie mieć tego efektu - polecałbym 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywają się XLR (Extra Light Racing) i jak nazwa wskazuje są przeznaczone do samochodó sportowych. Więc o ewentualne krzywienie się byłbym spokojny.

Możliwe że są przeznaczone na tor a nie na nasze poligony , twarde porządne felgi kosztuję tyle samo ale za 1 szt , zresztą sam takie włoskie kupiłem bo nowe i tanie a co będzie to będzie liczy się lans :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie włoskie kupiłem bo nowe i tanie a co będzie to będzie liczy się lans :twisted2:

 

A jakie konkretnie włoskie kupiłeś? Masz jakieś fotki na aucie? Bo większość tych włoskich, które mi się podobały to nie były specjalnie tanie.

 

@mirekluczyk: Słyszałem o takiej firmie - mają sporo ciekawych wzorów za bardzo przystępne pieniądze. I nie przypominam sobie żadnych negatywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie włoskie kupiłem bo nowe i tanie a co będzie to będzie liczy się lans :twisted2:

 

A jakie konkretnie włoskie kupiłeś? Masz jakieś fotki na aucie? Bo większość tych włoskich, które mi się podobały to nie były specjalnie tanie.

 

@mirekluczyk: Słyszałem o takiej firmie - mają sporo ciekawych wzorów za bardzo przystępne pieniądze. I nie przypominam sobie żadnych negatywnych opinii.

 

dzisiaj ok 13 godziny załozyłem , auto dziwnie szerokie się zrobiło bo mam koła na równo z błotnikami , nie dość że 225 to jeszcze ET poszerza rozstaw o 1cm na strone , nie mam zdjęć bo tyle co przyjechałem ale felgi są dokładnie takie tyle ze nie 18 ale 17''

http://img291.imageshack.us/img291/8038/felehr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek felgi wygladaja super jak dla mnie. na pewno bedziesz sie wyroznial z tlumu, bo niewiele aut jezdzi na takich felach.co do trwalosci sie nie wypowiadam bo nie wiem.odblask sie nie zagubi bo jest on i tak ukryty w glebi felgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.