Skocz do zawartości

X5 (E53) vs 7er (E65)


Astro

<t>Co byś wybrał ?</t>  

26 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

X5 juz jezdzilem u kumpla, rok 2003 i bez NAVI wiec wygladala jak u mnie 525 tds , z tym ze wyzej sie siedzialo wiec widocznosc fajniejsza, no i nie trzeba bylo sie schylac aby wsiasc :)

E65 nie jezdzilem, ale skoro jest to najwieksza z bmw i limuzyna to mysle ze plusem bedzie wysoki komfort jazdy.

 

Cena zakupu jest prawie taka sama obu tych samochodow (roznica 10 tys zl)

Jakie sa wasze zdania jesli chodzi o porownanie tych dwoch modeli ? Mysle ze spalanie bedzie w obu podobne, jedyne co widze w X5 to wysoka pozycja, a w 7er komfort ....

Ciekawe jak wyglada katowanie tych samochodow, mysle ze czesciej ludzie kupuja do katu 3 lub 5 , a 7 i x5 to juz bardziej business jazda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

A do czego potrzebujesz ten samochód?

Jeśli masz np firmę i czasem potrzebujesz pokazać się reprezentacyjnie lub robisz dużo długich tras to raczej wybrałbym E65. A jeśli masz potrzebę czasem zjechać z drogi (na grzyby, albo masz taką robotę że trzeba jeździć po gruntach i szutrach) lub jeździsz dużo zimą w górach to brałbym X5 ze względu na wyższe zawieszenie i napęd na wszystkie koła.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie duzo miejsca w srodku i wygode podrozowania. nie chcialbym tez aby auto mi sie psulo wiec dobrze byloby miec w miare bezawaryjne. Mam firme, ale nie musze sie nigdzie pokazywac reprezentacyjnie, mieszkam na plaskim terenie wiec gor tez tu nie uswiadcze. Miesiecznie robie z 3-4 k km, glownie po miescie .... obecnie mam E39 ale jakos malo w niej miejsca i wolalbym bardziej plywac w siedzeniu ...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

No to jeśli lubisz wygodę i dużo przestrzeni oraz robisz sporo kilometrów to wychodzi na to że E65 byłoby w sam raz. Tylko po diabła Ci taki samochód jeśli większość przebiegu robisz w mieście? Taki krążownik na miasto? Więc raczej X5, tylko że tam poza wyższym siedzeniem to miejsca nie ma specjalnie więcej niż w E39. A może E60?

 

Jak na mój gust to podajesz za dużo sprzecznych oczekiwań... :mrgreen:

 

PS. A awaryjność każdego BMW (mówię o podobnych rocznikach) jest z grubsza taka sama.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepsza opcja bylaby E65 SUV ... duzo miejsca i wysoka pozycja :P

 

Gdybym patrzyl pod katem miasto maly samochod, trasy duzy, to kupilbym fiata 500 . Jak narazie nie mam za duzo problemu z parkowaniem 5ki wiec o 20 cm dluzsza 7 to tez zaden problem. Szkoda tylko ze taka E65 tak bardzo przyciaga wzrok .. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli masz potrzebę czasem zjechać z drogi (na grzyby, albo masz taką robotę że trzeba jeździć po gruntach i szutrach) lub jeździsz dużo zimą w górach to brałbym X5 ze względu na wyższe zawieszenie i napęd na wszystkie koła.

X5 nie jest autem terenowym i w terenie sprawuje sie bardzo kiepsko.

To luxusowa bulwarowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.