Skocz do zawartości

wymiana klocków, na co zwrócić uwage?


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie zamowilem, ale wyglada to tak:

(zalezalo mi zeby wszystko zamowic w jednym miejscu, i nie placic 2x za przesylki)

 

klocki ate tyl (kpl.) - 105

klocki ate przod (kpl.) - 135

czujniki zuzycia ate (2szt) - 32

filtr powietrza kager - 40

filtr kabinowy bosch - 55

linka recznego ate (2szt) - 74

szczeki recznego ate (kpl) - 65

filr oleju mann - 20

 

____________________________________

526,-

 

nitae34 mowisz ze u Ciebie taniej? :twisted2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome ze nie jak dziadek...A mam pytanie jeszcze co do BLOS-a.Ja kompletnie nie mam o tym pojęcia-Dosłownie ZERO.Jacek w swojej 525 24v założył blosa o mówi ze u mnie by juz nie dało rady.Tzn że by "niewyrabiał".Mowi ze ledwo daje rade w 2.5 wiec w 3,5 nie ma o czym gadac.Możesz mi cos poradzić?Gdzie to zakładałeś i jaka cena tego jest?

 

BLOS zawsze wyrobi. Gorzej jak masz zbyt maly parownik bo tu on odgrywa istotną rolę. Podobno w duzych silnikach sprawdza sie OMVL. Ja mam BRC do 140 kW. Montaz nie jest zbyt trudny, jednak trzeba wyeliminować tzw register z ukladu, a ja osobiscie montowałem w Autonaprawa Łukasz Zając. Schludnie i konkretnie, chociaz nie jest najtańszy. Co do ceny to ja płaciłem za usługe troszkę inną ze wzgledu na znajomosc. Sam BLOS kupiłem na Alledrogo.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mi przyszla paczuszka, tylko musze wyzdrowiec...

Mam za duzo czasu siedzac juz 3 dzien w domu i wynalazlem cos takiego:

 

http://www.allegro.pl/item319887480_zestaw_naprawczy_do_hamulcow_technicqll.html

 

Czy uzywal ktos takich wynalazkow? Warto?

Dylemat mam jeszcze z plynem hamulcowy (nie wiem kiedy byl ostatnio zmieniany, poziom jest ok, i tester tez wskazuje, ze jakosc ok), ale chcialbym np wlac to:

http://www.allegro.pl/item325244141_super_plyn_hamulcowy_ate_sl6_najwyzsza_jakosc.html#photo

napewno lepszy od tego co jest... tylko w sumie nie wiem czy jest sens, nigdy nie zlewalem plynu z ukladu hamulcowego i za bardzo nie wiem od czego zaczac, czy tylko wyssac strzykawka ze zbiorniczka olewajac tloczki itp i wlac nowy, w koncu sie chyba wymiesza, a z drugiej strony powinno sie porzadnie raczej... :twisted2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny temat o klockach, sprawdz w dziale mechanika i eksploatacja, tam był jakies dwa tyg temu taki sam temat, koledzy zastanawiali się nad jakoscia itp, najlepiej wejśc na stronke realoem i tam jest podane jakie do kazdego modelu są oryginalne na pierwszy montaz klocki i nie tylko, czy tez zalecane, do mojego auta to chyba jurid albo textar , tam są nawet symbole, o ATE slyszalem rozne opinie, coraz czesciej spotyka sie wlasnie nieprzychylne opinie, nie wiem nie znam sie, ale zalozyłem takie jakie sa polecane, zalecane na stronce czyli takie jakie montowali w moim modelu teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny temat o klockach, sprawdz w dziale mechanika i eksploatacja, tam był jakies dwa tyg temu taki sam temat, koledzy zastanawiali się nad jakoscia itp, najlepiej wejśc na stronke realoem i tam jest podane jakie do kazdego modelu są oryginalne na pierwszy montaz klocki i nie tylko, czy tez zalecane, do mojego auta to chyba jurid albo textar , tam są nawet symbole, o ATE slyszalem rozne opinie, coraz czesciej spotyka sie wlasnie nieprzychylne opinie, nie wiem nie znam sie, ale zalozyłem takie jakie sa polecane, zalecane na stronce czyli takie jakie montowali w moim modelu teraz

 

Spoko, klocki juz mam :)

Teraz sprawa sie tyczy glownie plynu hamulcowego i tego sprayu z linku powyzej :mrgreen:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.