Skocz do zawartości

zawieszenie - przeróbka robił ktos ????


python_78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanko: Moja E36 jest z 91 roku i ma długi łącznik stabilizatora z przodu mocowany do Mc Pershona. Stanąłem przed faktem zmiany przednich amorków i tu zdziwko problem z dostaniem amorów z mocowaniem na długi łącznik. Przerabiał ktoś to na krótki łącznik mocowany do wachacza i drugie czy amory od rocznika 92-98 bedą pasowały ????
Montaż alarmów, blokad, el. szyb BMW i inne TANIO (Możliwość dojazdu) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą pasowały , z tego co się orientuję musisz kupic stabilizator ten po czerwcu 1992 , mocowanie amortyzatora ( poduszke ) , krótkie łączniki nom i oczywiście amortyzatory :P :dance:

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego co ja sie dowiadywałem trzeba wymienić: poduszke amortyzatora, łącznik , dokupić mocowanie łącznika stabilizatora, jeden z kolegów twierdzi ze inny jest też stabilizator wiec jak narazie ja spasowałem i poczekam, na allegro w ostatnim czasie znalazłem amorki przod sasch za 220zł szt i kyb za 250 szt do zawieszki z przed 92r wiec ceny jak najbardziej oki, w sklepie zaśpiewali mi takie ceny że szczena opadła .Pozdrawiam i daj znać jak coś wykombinujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie widziałeś za 220 ???? mnie zaspiewali ponad 300 z szt bez odbojów i osłon. Przeglądnąłem cale Allegro i nic. A jak pytam o nie to cisza czeski film

Daj jakieś namiary jak masz ??

Montaż alarmów, blokad, el. szyb BMW i inne TANIO (Możliwość dojazdu) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam takie amorki praktycznie nowe, jezdzilem na nich 4 miesiace i zmienilem cale zawieszenie na gwint. Amortyzatory to Bilsteiny B4 w stanie doslownie idealnym. Nie byly kupowane na allegro tylko w normalnym sklepie przez co wiem ze to nie podrobki z Turcji ;)

Jesli jestes zainteresowany to napisz na PW.

 

Pozdrawiam

Radość z jazdy :)


328i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.