Skocz do zawartości

lusterka m3 do e36


knockout

Rekomendowane odpowiedzi

ahoj .

 

probuje wymienić lusterka (dlugo by opowiadac cemu )

mam elektryczne i podgrzewane (stare)

 

chciałbym m3 ale problem w tym ze na allegro i ogulnie na necie

sa same z diodami (fuj ) jesli sa bez to niemaja elektrycznego sterowania nie marzac o podgrzewaniu . a nawet jak juz chciałem wziasc te z kierunkiem (powtarzam fuj ) to sie dowiedziałem ze moga niepasowac bo inna ilosc kabelków same problemy

 

wie ktos jak przerobić te kabelki co by z e36 compacta to wszystko fungowalo jak należy

albo jeszcze lepiej namiar na m3 bez kierunku z elektryka

 

bede wdzięczny z pomoc z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko musisz dokupic tez adaptery. Ja tez szukalem do siebie od m3 podgrzewanych oraz elektrycznych wlasnie bez kierunku,mnie sie to nie podoba wogule. Ale nie znalazlem.

 

Pomyslalem troche i teraz szukam samych elektrycznych i ogrzewanie sam sobie wstawie, do zwyklych tez wstawilem maty grzewcze i wszystko jest cacy wiec jak chcesz to pomysl sobie w ten sposob.

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kombinacji w sumie .

 

z tego co sie orientowałem to te nieorginalne maja 3 kabelki a u nas sa 4

jedni mówią ze będzie działać po przeróbkach ale niewiadomo czy we wszystkich plaszczyznach inni ze wogule niebedzie działać

i pewnie sa tacy co mowia ze do sie to zrobić :-)

 

ale nad tym patentem bez kierunku z matami to jak dla mnie za duzo kombinacji .

 

mam nadzieje ze ktoś zna jakiś konkret ja będę chyba szedl w kierunku to z (fuj) migaczem ale niech te sterowanie funguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co Wam sie nie podoba w tym migaczu. Moze dlatego tak sie nastawilem gdyz nie mam nad listwom kierunku i to bylby jedyny na boku ale generalnie mi sie to podoba i chyba to kupie a podlaczyc napewno musi sie dac I wtedy M3 bez kierunku beda na zbyciu :wink:
http://img299.imageshack.us/img299/402/zegaryod9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.