Skocz do zawartości

Pytanko które może już było ale jednak pytam.


MacArthur

Rekomendowane odpowiedzi

- duży

- dużo

- cenowo..okrągło..

ładna sumka

 

chyba ci sie nie opłaca...

niewielu ludzi swapuje e36 a co dopiero e46

e30..na porządku dziennym sie swapuje z 1.8 na 2,5 (ogolnie z r4 na r6)bo..koszty nieduze..czyli ok 5000-7000 ze wszystkim juz..

na moje oko....jak masz wsadzic te 10-15 tys w swap..przykładowo..sprzedaj swoją..mysle ze jak opylisz za 25tys dorzucisz 15tys mozesz sie za 323 rozglądac..

jak sie mylę..poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do e30 jest wszystko tanie, a Ciebie sama zmiana układu hamulcowego pociągnie ładnie za portfel. Nie mówiąc o zawieszeniu, silniku z kompem (kwestia immobilizera), cały wydech etc etc.

Już nawet nie idę tak daleko,żeby pisać, kto to później od Ciebie odkupi,bo chętnych na swapowane auta (poza E30 :) ) jest mało raczej.

Także sprzedaż obecnego i zakup 323,325,328 jest najrozsądniejszym wyjściem.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie po co przerabiać zawieszenie ??

Myślę że wystarczy silnik +osprzęt +sprzęgło wydech i tyle .

 

Inna masa silnika, musisz modyfikowac przednie zawieszenie... Do tego zapomniales o hamulcach, bylo nie bylo wieksza moc wiec i hamulce panujace nad tym musza byc skuteczniejsze, a zeby to wszystko zegrac pasuje wymiana zawieszenia :) Nie wiem czy w E46 318i z tylu tez sa bebny jak w E36 ale jesli tak to nie ma mowy o bebnach w 323i a tym bardziej 328i i stad m.in. koniecznosc modyfikacji zawieszenia... Niestety SWAP to taka mala reakcja lancuchowa, zwlaszcza przy tak duzej zmianie mocy... Dlatego chyba lepiej zmienic samochod no chyba ze tworzy sie istne indywiduum, jak np. widzialem E36compact z przeszczepionym motorem od M3 E46, ale to dla pasjonatow i zapalencow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.