Skocz do zawartości

problem z swiatłami swieca sie kierunki zamiast drogowych ..


darekkk84

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem bmw e36 , m43 , rocznik 95 auto posiadam od 3 lat i wszystko z elektryka było ok , do dzisiejszego dnia .... problem wyglada tak.. jakis czas temu gdy włączałem długie swiatła to drogowe gasły na jakies pół sekund problem nie zawsze sie powtarzał , nie było to zbyt uciążliwe więc sie tym nie przejmowałem ale teraz dzieja sie nowe problemy czasem gdy włączam kierunek swiatła tez gasną wtedy musze wyłaczyc kierunek i wtedy znów sie swiecą . Ale najgorsze było dziś jak włączyłem kierunek nagle zaczeło brzęczeć (jakby przekaznik i sie zawiesiło wtedy zamiast drogowych świateł świeciły mi sie kierunki (nie migały tylko świeciły ) po 15 min wszystko znow działało (problem dotyczy tylko przodu bo tylne migacze działaja poprawnie) wiem ze to dosć skąplikowane ale co to moze byc boje sie ze stanie mi sie tak w nocy z góry dziekuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz objawy tak jak by gdzieś zanikała masa,podejżewam że od sterowania przekażnikiem lub na łączeniu mostkowym na błotniku(zwjększone obciążenie po włączeniu większej ilości odbiorników) tam masz połączenie mas migaczy jak i również lamp.Prosztym rozwjązaniem jest poprostu podanie masy na krótko i będziesz wszystko wiedział... :wink: jak zrobisz napisz czy to było to :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi tylko cos z ta masa nie wiem jak wyczyscic bo nie wiem gdzie to jest ale jak narazie zdjołem obudowe kolumny kierownicy i wyjąłem

przełączniki te migacze i przedmuchałem i jakos lepiej narazie sie nie stało a moze je wymienic na nowe bo moze sie przepaliły albo cos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.