Skocz do zawartości

Problem z Szyberdachem


Razloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam problem z szyberdachem. otoz podczas jazdy jak jade po nierównosciach to strasznie mi puka szyberdach . Jesli sie go fizycznie nacisnie to wyczuwalny jest luz szczegolnie z jednej strony. oczywiscie tak sie dzieje na zamknietym. Jesli ktos ma pomysl lub mial podobny problem to bylbym wdzieczny za porade. Rozwazalem juz jakis sposob na zaklejenie na stale szyberdachu..... ale chcialem jeszcze napisac do was... tu zawsze sa super ludzie ktorzy miewaja ekstra pomysly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...skorzystaj z opcji SZUKAJ,wpisując słowo ,,szyberdach".Na pewno znajdziesz kilka postów,które powinny Ci pomóc w wyjaśnieniu usterki w Twoim aucie.Pozdrawiam.

KTO SZYBKO JEDZIE, TEGO WOLNO NIOSĄ !!!

http://img529.imageshack.us/img529/5021/qqqwr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chcialem sie podpiac pod temat bo tez mam problem z szyber........ :oops:

u mnie z kolei jedna czesc z szyberdachu zostala wewnatrz w pod sufitówce ( szyber elektryczny) i otwiera sie tylko do polowy bo dalej blokuje własnie ten element.

jezeli ktos za jakis patent na wyciagnicie tej czesci prosze o rade, a kolege Razloo przepraszam ze troche sie wciolem. :modlitwa:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem identyczny problem jak szuler_gda i jedynym na to sposobem okazalo sie wyjecie podsufitki i wyciagniecie tego elementu szyberdachu o ile dobrze pamietam to na pewno musisz odkrecic te zaluzje przeciwsloneczne umocowane do podsufitki z przodu oraz na pewno musisz odkrecic raczki i nie jestem pewien czy trzeba sciagac obicie tylnego slupka "tam gdzie sa swiatelka" ale to jak bedziesz robil to sie zorientujesz zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem identyczny problem jak szuler_gda i jedynym na to sposobem okazalo sie wyjecie podsufitki i wyciagniecie tego elementu szyberdachu o ile dobrze pamietam to na pewno musisz odkrecic te zaluzje przeciwsloneczne umocowane do podsufitki z przodu oraz na pewno musisz odkrecic raczki i nie jestem pewien czy trzeba sciagac obicie tylnego slupka "tam gdzie sa swiatelka" ale to jak bedziesz robil to sie zorientujesz zycze powodzenia

Dzieki za odpowiedz, bede musial cos pomyslec bo wiosną juz czuć :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.