Skocz do zawartości

E60 na taxi w PL


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

no tu jest mały ból bo chciałem 525i albo 530i ale nie dałem rady z finansami i starczyło na 520i 2,2 170km ale za to miała 68000km pierwszy właściciel wszystkie faktóry z wymian oleju z przebiegam podanym przy wymianie,a e39 była 523i. Jak dla mnie to beema jest stworzona do katowania 523i to co dostała w dyfer na swój przebieg to byłem pod wrażeniem, ze wytrzymała.Jeszcze jedno co mi się w niej podobało to wsadziłem filtr powietrza KN powiem wam że tak ładnie zasysała powietrze że nawet gościu z FUSa nie wiedział co tam za silnik siedzi,robiło to wrażenie.mało która marka śmiga bokiem tak ładnie jak beema w serii Edytowane przez CIERP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeszcze jedno co mi się w niej podobało to wsadziłem filtr powietrza KN powiem wam że tak ładnie zasysała powietrze że nawet gościu z FUSa nie wiedział co tam za silnik siedzi,robiło to wrażenie.mało która marka śmiga bokiem tak ładnie jak beema w serii

 

Gratuluję odwagi! Ja w swoim 523 też mam KN i w dyskusji na forum o tym wspomniałem... koledzy zjedli mnie z klawiaturą :jawdrop:

 

Ale potwierdzam KN pięknie w 523 powietrze zasysa :cool2:

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz trochę humoru panowie bo powiem co u mnie w 50 tysięcznym mieście jeździ na TAXI. :mrgreen:

 

Mercedes E W210, VW Golf III Kombi, Polonez (poprzednik Caro), Dwa Polonezy Caro, Daewoo Espero, Opel Astra I sedan, Ford Mondeo kombi (poprzedni model od obecnego), Audi 80 B4... Chyba tyle z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.