Skocz do zawartości

Lampy przednie


Andrzej87

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie bo tak mam u siebie te przednie reflektory bez soczewki i chce sobie sobie jak wczesniej pisałem zmienić je na te z ringami in-pro.I jak to jest z tymi żarówkami bo tam są H1 a umnie chyba są H7 i jeśli bym je kupił no to czy ja będe musiał coś przerabiać pod tą żarówke H1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przerabia się. Kupujesz reflektory razem z żarówkami i okablowaniem pod nie, a sama wtyczka główna reflektora i dla jednych i drugich jest taka sama.

 

 

Nie kupuj in pro !!!. Kup albo depo jeżeli nie masz kasy, a jak masz kasę to hella reszta to badziew no moze te zespolone z solo nie są takie złe ale wizualnie nienajciekawsze. U mnie ringi świeciły na mrozie i nie parowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poczytac ten temat - podałem tam namiar do zakladu który sprzedaje same wewnetrzne szkła reflektorów - sprzedają wysyłkowo, koszt niewielki, wyglądają jak nowe, są szklane więc już ich nie popalisz :cool2:

 

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=54530&highlight=shodan

 

ps. W UK produkowali samochody TYLKO z reflektorami soczewkowymi, we wszystkich wersjach nadwozia, compakty też, i to do końca produkcji, ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodziło mi o takie szkła. Super. :cool2: Wielkie dzięki. :modlitwa: Od tego chciałem zacząć regeneracje moich lampek. Jutro wyślę do nich maila tylko muszę zobaczyć czy mam reflektory BOSCH czy ZKW. A może nie ma to różnicy? Jakie dane powinienem im podać? Taki opis wystarczy: "Szkła wewnętrzne świateł mijania reflektora BMW E-36 320i Coupe '94. Są to reflektory bez soczewki, firmy (narazie nie znam). Chodzi o prawe i lewe."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.