Skocz do zawartości

Coś stuka z tyłu.. Pomocy!!


Bronx_l

Rekomendowane odpowiedzi

Już naprawdę nie wiem co mam zrobić, ostatnio wymieniałem sobie klocki w tylnych kołach i od tego czasu zaczęło mi coś stukać w okolicy tylnego lewego koła. Przy wymianie klocków okazało się, że pęknieta jest sprężyna więc myslałem że własnie to jest przyczyną tego stuku, dziś wymieniłem oby dwie sprężyny na nowe, sprawdziłem amortyzatory, wszelki gumy i elmenty zawieszenia, lecz niestty stuk nie ustał. Słychać go w momencie np. gwałtownego ruszania, lub jazdy po brukowanej drodze, kiedy auto wpada w drgania. Wyjąłem już wszytsko z bagażnika, żeby wykluczyć wszelkie plastiki itp... Lecz niestety nadla jest to samo :( Sam już nie wiem co z tym zrobić. Może ktos podrzuci mi jeszcze jakis pomysł, lub ktoś miał coś podobnego. Bedę wdzięczyny za każdą podpowiedź. Dodam, ze jest to e36 kombi M52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz moze mocowanie amortyzatora górne, mi pierw piszczalo potem pukalo a tez nie moglem dojsc co to. Nawet na diagnostyce dlugo dochodzili co to jest. Wymienilem i cisza.
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
też miałem ten problem i nie wiedziałem co się dzieje tym bardziej, że stukało nie zawsze podczas jazdy tylko nieregularnie i co? poszperałem na forum i za radą kolegi przesmarowałem przegub czyli zdjąłem osłonę gumowa i napakowałem do środka smaru efekt natychmiastowy żadnych stuków , może więc spróbuj :-) dodam, że rzeczywiście smaru było malutko więc pewnie stracił swoje właściwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym na to stawial bo mialem ten problem nawet jak nie widac golym okiem to i tak mi stukalo stawiam na ta poduszke od gornego mocowania amortyzatora a jezeli to nie to to na tuleje wachacza bo tez to juz mialem i mi stukalo ale glos dochodzil z tylnego dolu samochodu a w przypadku poduszek poprostu to da sie rozp[oznac ze to tam stuka
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej rozpruj wszystko sciagnij kanape zebys mial na widoku te poduszki i sie przejedz po bruku to chyba najlepszy pomysl bedzie skakac i odglos bedzie bardzo wyrazisty
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.