Skocz do zawartości

Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI


kojotek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Z opisu wynika ze mam wlasnie takie z pierscieniem niklowanym w srodku. Jak ogladalem lapmy DEPO i IN PRO to sa one bardzo podobne. Aczkolwiem ze wskazaniem na DEPO. Tylko nie bardzo wiem o co Tobie chodzi z tym zawezonym promieniem swiatla... Tzn... zebym nie wyszedl na glaba. Bo wiem o co chodzi w teorii ale wogole tego nie zaobserwowalem w praktyce poniewaz przeciez i tak swiatlo idzie z soczewki i snob swiatla nie zatrzymuje sie na tym pierscieniu. Jako dowod wstawiam fotke zrobiona parenascie minut temu.

 

http://images25.fotosik.pl/151/c70966e2ca302787med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec pewnie bede drogowych uzywal tylko do mrygania... :? Nawet nie patrzylem jak swieca bez wlaczonych swiatel mijania. :8) Ale po co sie martwic na zapas... Narazie jestem zadowolony w 100% z zakupu i jak bym jakims cudem stracil ten samochod i kupil ponownie E36 to kupilbym dokladnie taki sam zestaw. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Było gdzieś na jakimś forum poruszane ,montowanie xenonów,chodziło o kwestię prawa użycia i ja tez chce zamontować ,ALE!- potrzebne sa spryskiwacze nie sądzicie?co będzie jak policaje zarekwirują dowód,kwestia czasu,jak ich przeszkolą, i poza tym atest panowie,jeszcze jak ktos zamontuje 4300[zreszta te najmocniej świeca]to biedy pół ,jak blizej fioletu to pretekst do zatrzymania na trasie jest jak nic-co wy na to?!-mówię ,sam mam ochote zamontować--poddaje temat do dyskusji--pzdr :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moze mam glupie podejscie ale ja mialem wiecznie czyste reflektory nawet przed wymiana na soczewki z xenonem poniewaz to jest moje takie male zboczenie... :norty: Nie lubie miec brudnego samochodu a juz wogole nie ma tematu brudnych szyb czy wlasnie swiatel. W spryskiwacze zainwestuje tak czy siak aczkolwiek zrobie to pewnie dopiero po wakacjach... Najpierw w planach jest odnowienie lakieru (przy okazji polakierowanie progow).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...ja też z DEPO jestem w sumie zadowolony ...nie trzęsą się ...ale fakt parują :? ..ale postaram się zwalczyć to w najbliższym czasie.

Trochę zastanawiam się czy nie zmolestować ich HID-ami ....bo sumie aktualna temperatura światła bardziej pasuje do ringów.

Nie wiem czy to charakterystyczne dla soczewek DEPO ..ale mają tzw. 'tęczę' na krańcach snopów światła i z daleka puszczają kolorowe refleksy ...które są też fajne :worried:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek ,mnie chodziło o to ,że w trakcie jazdy brudny reflektor rozprasza światło,więc oślepia a xenon daje 1/3 lepiej niż zwykła żarówka,więc będzie oślepiał ,kto co chwilę będzie czyścił szkła,zreszta przepisy chyba o tym mówią ,że spryskiwacz i samopoziomujące reflektory do xenonów przysługują z ""urzędu""-pzdr... :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...ja też z DEPO jestem w sumie zadowolony ...nie trzęsą się ...ale fakt parują :? ..ale postaram się zwalczyć to w najbliższym czasie.

Trochę zastanawiam się czy nie zmolestować ich HID-ami ....bo sumie aktualna temperatura światła bardziej pasuje do ringów.

Nie wiem czy to charakterystyczne dla soczewek DEPO ..ale mają tzw. 'tęczę' na krańcach snopów światła i z daleka puszczają kolorowe refleksy ...które są też fajne :worried:

 

Ja tak mam na oryginalnym bosch-u. :mrgreen:

 

Wiecie, tak czytam o depo i in pro i gdybym musiał kupować przeszedł bym się do sklepu i solidnie obejrzał jak to jest zrobione. Ale co ciekawe, z moich obserwacji wynika, :wink: że jest podobna liczba zachwalających, co i ganiących te lampy. :worried:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy xenonow w tej formie moga uwazac ze jak jade w nocy to oslepiam. Ja jestem przekonany ze tak nie jest co nie znaczy ze musze za wszelka cene chcec przekonac niedowiarkow... :D Miski raczej o moja instalacje sie nie przyczepia poniewaz wyglada ona jak oryginalna (w nocy wyglada jak seryjne E39). Jesli chodzi o ten paseczek (zazwyczaj jest niebieski) swiatlocienia to tak jest w wiekszosci soczewek... W oryginalnych BMW E36 tego nie widac poniewaz na klosz lampy mijania skalda sie soczewka ze zwykla szklana otoczka. A tak na marginesie to jeszcze nie bylo tak zeby mnie oslepily brudne klosze... Zawsze jest to wina zlego wyregulowania lamp albo uszkodzonego odciecia swiatla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.