Skocz do zawartości

Wielka prosba o prgramy do diagnostyki


bimas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam słuchaj a masz moze jakis opis po polsku co i jak podpiac żeby zczytac kupiłem OBD. Obd w e36TDS 98 zczytalo 3moduly a w 93 cupe nic pomóżcie chce znajomym pomodz po to kupiłem :mad2: a tu problemy. Edytowane przez bimas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem ma to co mam to pewnie i szajs tylko wywalilem kase w błoto jak zczytywałem u znajomego w e36 z 93 nic a w moim tsie wykrylo 3 moduly jestem cichociemny w tych sprawach i wogule a co do interfejsu to kupiłem to na własne potrzeby i nie zajmuje sie handlem autami. Nie oczerniajcie mnie że to robie. :duh: Edytowane przez bimas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No właśnie problem polega na tym ze USB ponoć nie działa chociaż ktoś tam pisała ze na USB uruchomił, na PCMCIA tez za bardzo nie działa ale są takie karty które działają bez problemu (niestety nie posiadam tego gniazda wiec nawet sprawdzonej nie kupie) zostaje Express Card ale to nie za bardzo tez chodzi, tzn. nikt nie wie bo nikt nie próbował Vaiken (dystrybutor interfejsów) twiedzi ze beda problemy albo w ogóle nie będzie działo albo nie wszystkie moduły raczej marne szanse na działanie idealne. Dlatego zamówioną Ex karte nie odbiore i odesle a narazie bede testował na PC. Znalazłem jedna osdoba która pisze ze jej działa ne Ex ale musiał sprowadzać ze stanów kartę bo takiej w polsce nie znalazł. Jest to karta 16 bit wpełni wspierająca technologie UART 16550. Musi to byc karta sprzętowa a takiej nie moge znależć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jest inne wyjscie znalazlem cos takiego jak palm i laptop w jednym czyli tablet w cenie 300zl -trzeba dokupic zasilacz ma to dotykowy wyswietlacz mozna wziac ze soba i w samochodzi nie kombinowac gdzie to postawic a najwazniejsze rs232 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak. To jest to o czym myslisz i on wiesz wczesniej zamawia partie np teraz ma 6szt z usa przepakowuje i wysyla dalej.

Ja tez myslalem o pc ale wiesz w garage go nie postawie i wiesz smigac komp auto i tak w kulko to mozna kilosy robic wiec wymyslilem ze kupie to co ci napisałem + tego taki ze dotykowy 98 z rs232 a najlebsze pasuje mi do mojej ladnej walizeczki na kluczyk w ktorej mam obd i kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.