Skocz do zawartości

Czy moje 524 jest na wykończeniu???


MAŁY

Rekomendowane odpowiedzi

524 td 88r.Twarde węże od płynu chłodzącego i jak ją przegonie to wywala płyn z pod korka przy wyrównawczym i zaczyna się grzać.(Uszczelka,głowica?) Zasłona dymna czarna jak trochę przycisnę. Olej w rurze doprowadzającej powietrze.(Turbo,wtryski?)

BMW na wykończeniu??? :cry:

 

EDIT by solaris520: (5.02.2008, 14:52)

MAŁY proszę reagować na sygnały moderatorów – wcześniej już była prośba jednego z nas o poprawienie tytułu, a wciąż nie jest dokonana jego edycja w kwestii wyboru modelu Exx. Zrobię to za Ciebie, ale pamiętaj o tym w przyszłości – lista wątków jest wtedy dużo czytelniejsza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź wężyk odpływowy z chłodnicy do zbiornika wyrównawczego czy jest drożny. Jest od strony kierowcy. Miałem go zatkanego i tez było duże ciśnienie w układzie.

2. Mój tez kopcił, a miał wymienioną uszczelkę pod głowicą.

3. Też miałem i jeździł. To to chyba jest standard ze jakieś małe ilości oleju sie gdzieś wepchają, to auto ma w końcu 20 lat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymienie to standard jeśli nie masz katalizatora lub jeśli masz wtryski zawalone. A wywalanie płynu to uszczelka w najlepszym wypadku. Prawdopodobnie masz pęknięcie gdzieś między zaworami - ja właśnie tak miałem. Niestety silnik 2.4 nie należy do najlepszych pod tym wzgledem :( lepiej nie czekaj i ściągnij głowice zanim narobi się większy bigos - stracisz pieniądze na kupowaniu borygo
http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MAŁY

Po pierwsze proponuję zapoznać się z Regulaminem BKP i niezwłocznie poprawić tytuł wątku.

Ponadto zalecam korzystanie z :search: - często pomaga, bo takie problemy już były opisane.

Na koniec apel o niestwarzanie niepotrzebnego bałaganu na forum - szanujmy czas i nerwy innych i swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, jeśli głowica albo uszczelka walnie to w oleju jest borygo albo w borygo jest olej. Czy to prawda czy może tak być ale nie musi.???

 

Moze ale nie musi. Ja mialem peknieta glowice na pieciu cylindrach miedzy komorami i na szesciu cylindrach miedzy zaworami. Papowalo weze ale plyn ani olej sie nie mieszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.