Skocz do zawartości

telefon bluetooth - książka telefoniczna


123fokus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Tylko w serwisie.

 

Parę razy w roku są poprawki do samochodu. Sterowanie silnikiem, skrzynią biegów i I-drivem.

Jak masz na gwarancji to powinni Ci zrobić gratis. Czas wgrywania 6 godzin.

Z którego roku masz samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam E60 z wbudownym telfonem Motorola wysiwtla mi sie kominikat abym wlozyl karte sim znalazlem wejsciew stojaku na telefon ale jest jakies one na jakas nie wymairowa karte sim jest 6 blaszej jak gdyby rozstawione na normalna sim ale odchodza jeszcze dwie zboku i wielkoscia jest jak gdyby na dwa razy wieksza sim czy ktos mial podbny problem co z tym zroobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w serwisie.

 

Parę razy w roku są poprawki do samochodu. Sterowanie silnikiem, skrzynią biegów i I-drivem.

Jak masz na gwarancji to powinni Ci zrobić gratis. Czas wgrywania 6 godzin.

Z którego roku masz samochód?

Rufio-->Co wlasciwie daja te aktualizacje?jest to zauwazalne? jak Twoj samochod po aktualizacji?Bo wspominales cos o problemach.. Sorry za off,ale ciekawi mnie to bardzo.
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprogramowałem auto softem z października 2007r, miałem ori soft z 2004r. To co jest do zauważenia to światła mają funkcję dziennych, oba napędy czytają MP3 fajne w przypadku DVD, inna grafika i-Driva, to czego nie widać to skrzynia łagodniej zmienia biegi reszta jest nie do zauważenia. Mnie zależało na zmniejszeniu zużycia paliwa ale to się nie zmieniło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na motoroli czyta ksiazke telefoniczna ale na wlozonej w zestaw noki juz nie,

czy ktos wie w jaki sposob sprawdza sie jaki jest soft w samochodzie ? jakas kombinacja klawiszy?

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
telefon Nokia E50 łączy się bez problemu z samochodem, ale ten nie pobiera książki telefonicznej. Czy ma ktoś jakiś pomysł, jak temu zaradzić ?

 

są dwa sposoby:

tutaj odpowiedź: http://tinyurl.com/623eej

 

zacytuje jakby kiedyś znikło:

 

There is an easy work around to the communication Nokia E50 - BMW. In my case my BMW X3 had no problem with my previous 6230i but with the E50 the contacts didn't work. Now they do. Here you have the instructions.

 

1.-Put the car in pairing mode an pair the phone as usual. It woudn't harm if you start deleting previous pairings.

2.-Turn off the key and put the car BACK in pairing mode.

3.-Go to the E50 and open the Contacts.

4.-Press the Option button on the left and scroll down to "Mark/Unmark" then you move the central button to the rigth and choose "Mark All"

5.-At this stage you should be back to the contacts list but with a tick on the right

6.-Press options on the bottom left.

7.-Choose Send and select via Bluetooth. Then you should see a list of bluetooh devices. Find your BMW

8.-A Progress bar or gears appear and after afew seconds ... it's done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.