Skocz do zawartości

Spreżyny obniżające Jamex a wielkość obniżenia?


Dioob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko czy któryś z kolegów zakłądał spręzyny firmy jamex i miał tak problem jak ja a mianowicie kupiłem sprężyny obniżające na przód o obniżeniu -40mm a faktycznie auto siadło tylko około -25mm ?

Czy z biegiem czasu spręzyny siądą do tych -40mm czy niema sie co łudzić.?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Siądą! - Ale JAMEX? :shock: - przeciez to miekki, drogi kicz. Nie lepiej Weitec, D&W, Wiechers?

 

Wiem że do najlepszych nie nalezą, ale w tych pieniądzach nic nie znalazłem,a naciołem sie już na używkach i dlatego taka decyzja. Pozatym chciałem troche obniżyć przód gdyż bardzo "wył" na serii i w tym obnizeniu wybór padł na jamexy, zobaczymy jak sie bedą sprawowac jak coś to sie zmieni i po kłopocie, tym bardziej że po wakacjach planuje wymiane amorków wiec może skompletuje sie coś z większym obniżeniem.Pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsza sprawa

A może te Jamex-y były do 6cyl.? dlatego nie siadło auto tyle ile powinno?

a drug to powiedz ile masz na nich przejechane. bo bardzo czesto producent nawet bardzo renomowany informuje ze wlasciwa wartosc obnizenia nastapi po ok czasie 1 miesiaca jak sprezyny troszke popracuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsza sprawa
A może te Jamex-y były do 6cyl.? dlatego nie siadło auto tyle ile powinno?

a drug to powiedz ile masz na nich przejechane. bo bardzo czesto producent nawet bardzo renomowany informuje ze wlasciwa wartosc obnizenia nastapi po ok czasie 1 miesiaca jak sprezyny troszke popracuja.

Spreżyny są nowe tyle co założone, myśle że z biegiem czasu siąda jeszcze troche , aha napewno sa do 4 cylindrówki, miałem ostatnio vogtlandy-50mm dedykowane do 6 cylindrówek i z ciekawości założyłem , auto stało jak na standardzie.

 

A tak poza tym czy już ustawiać zbiezność , czy odczekać te 3-4 tygodnie zanim sie ułożą , czy niema to wiekszego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.