Skocz do zawartości

Problem ze zmianą języka w OBC e39 98r


adam325tds

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam duży komputer i też nie mogę zmienic języka testami,mam tam tylko niemiecki.Ale w bardzo prosty sposób idzie to zrobić casrsoftem jest do wyboru dużo języków.Ja próbowałem wszystkich ale najlepiej to wygląda w niemieckim.

 

... zapomniałeś dodać, że ze to względu na unikatową prostotę i "krótkość" rzeczowników w tym języku :mrgreen:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duży komputer i też nie mogę zmienic języka testami,mam tam tylko niemiecki.Ale w bardzo prosty sposób idzie to zrobić casrsoftem jest do wyboru dużo języków.Ja próbowałem wszystkich ale najlepiej to wygląda w niemieckim.

 

... zapomniałeś dodać, że ze to względu na unikatową prostotę i "krótkość" rzeczowników w tym języku :mrgreen:

 

Dokładnie.No i przecież to niemieckie auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.No i przecież to niemieckie auto :D

 

Idąc za Twoją myślą, pozdrawiam serdecznie wszystkich posiadaczy japońszczyzny i zwolenników koncepcji wyświetlania komunikatów w ojczystym względem kraju pochodzenia danej marki języku :norty:...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Potrzebuje pomocy mam OBC ten największy i na początku miałem jęz. Niemiecki jak i po wgraniu nowego softa, ale bawiąc się testami wszedłem na 21 i zresetowałem ustawienia OBC i w ten sposób jęz. zmienił mi się na Włoski który doprowadza mnie do szału, próbowałem zmienić go na tesćie 10 ale bez skutku macie jakieś inne sugestie czy muszę jechać pod kompa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.