Skocz do zawartości

Dlaczego tak jest że BMW są najlepsze??


Thomson1

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam z mojego punktu widzenia......Bmki są świetne. Sportowy wygląd i moc 6 cyl.....ale pod względem blachy i karoserii sa do kitu....Nie tak dawno pochowałem swoją 323i coupe bo babka wjechała w prawy przedni bok(auto stało na poboczu jak zwykle na noc). Auto się zwinęło tzn. błotnik i to co pod nim dosłownie się zawinęło @ .Maska oberwała,zderzak,światło....walnęła prz ok 50 km Corsą C. U niej zdarło błotnik jak kartke papieru i uciekła...a mnie pękł nawet wahacz.Z kolei dziś ...mając już 2ga 323i. wjeżdżałem na parking supermarketu i spojrzałem w prawo na sekundę.Jechałem może najwyżej niecałe 10km/h. Koleś zahamował przede mną a ja nie zdążyłem zahamować a na dupie się mu nie trzymałem.... Pekł reflektor,migacz ...panel się pogiął z grillem....lekko błotnik skrzywił....a kolesiowi poharatało trochę zderzak. Nie mówię tu że nie lubię Bmw ...kocham e36 ale widzę że blacha i przód są jak z masła.....a i kolega tez przyrżnął ostatnio i tez tak auto pokiereszowane że szok......Nie wiem jak e36 wychodzi na crash-testach ale chyba nie najlepiej
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.