Skocz do zawartości

montaz systemu 2 droznego w e36


czarny2891

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

zakupilem glosniczki jbl gto 6507c i teraz zastanawiam sie jak to podlaczyc :) glosniczki pod nogami wymienie a tweeter zamontowac w miejscu glosnika w drzwiach czy jak? oryginalnie w drzwiach tez jest tweeter? pewnie niejeden z Was juz wymienial te glosniczki wiec powiedzcie jak sie do tego zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dolacze do postu zeby nie zasmiecac forum. Jakie glosniki na maksa wmiescic mozna w oryginalne otwory i maskownice w E36? Ja posiadam glosniki pionnera z przodu 13 nad nogami i z tylu w bagazniku 6*9 + skrzynka z wzmacniaczem. Wydalem troche kasy ale nie jestem zadowolony z audio w moim aucie. Kiedy podkrecam bas na skrzyni slysze ze glosniki w polce charcz. Ale pytanie brzmialo jakie najwieksze glosniki i jakie sa najlepsze do dobrego audio w E36???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady, a co moze zrobic salon audio czego my uzytkownicy nie mozemy zrobic. Nalezy kupic odpowiednie glosniki i je zamontowac. Konstruktorzy BMW pomysleli o akustyce, zreszta jak w kazdym aucie i zorganizowali audio tak ze jest dobrze. Teraz nalezy podniesc nieco parametry i gotowe :mrgreen: Nie ma co wywalac siana w bloto i placic jakiemus "specjaliscie" Wiec zapytam jeszcze raz MA KTOS JAKAS WIEDZE< DOSWIADCZENIE NA TEMAT MOZLIWOSCI WPASOWANIA GLOSNIKOW W ORYGINALNE OTWORY???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Konstruktorzy BMW pomysleli o akustyce, zreszta jak w kazdym aucie i zorganizowali audio tak ze jest dobrze.

 

Oj watpie zeby przemysleli wszystko dot. dzwieku w e36. Naprawde w ojca Polonezie ATU dzwiek jest duzooo lepszy niz w Bawarii.

Myslalem ze brak basu spowodowany jest glosnikami. Kupilem 'adapter' na glosniki 6x9, wydalem prawie 60 zl zeby cieszyc sie nizszym basem a tu zonk. Wszystko ladnie zmontowane, wlaczam radio i niespodzianka. Oprocz tego ze dzwiek jest troszke mniej plastikowy nie zmienilo sie nic :( Prawie zero basu.

Wiem, wiem... mozna wkladac cos do bagaznika, ciac blache itp itd.

Pisze po to zeby inni wiedzieli ze nie ma sensu wydawac 60zl na adapter pod glosniki 6x9.

Aha... moje elipsy to Helix Blue takze nie zadne z biedronki a radyjko Pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie srawa jest prosta. BMW w orginalnych miejscach nigdy nie mialo i nie bedzie mialo zadowalajacego dzwieku. Nie robcie dyskoteki w samochodach... bo to lipa jest

Wszyscy wlasciciele bmw ktorych znam w e36 zmieniali praktycznie wszystko. jesli glosniki w drzwiach to dodatkowe wyciszenia inne glosniki oczywiscitweetery na wysokosci uszu w slupkach a nie w drzwiach. W e36 polka z tylu to juz calkowita masakra pudlo na glosnik to kawalek plastiku z gabka w srodku.... to rowniez zdejmowali i robili swoje konstrukcje pod glosniki zabudowywali przestrzen do nadkoli od gory. Inaczej szkoda sie bawic

Jesli chcecie uzyskac dobra jakosc dzwieku w e36 niewielkim wkladem finansowym i w krotkim czasie zapomnijcie juz teraz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.