Skocz do zawartości

ODPOWIETRZNIK od chlodnicy sie urwal :/ co zrobic ?


Jayu

Rekomendowane odpowiedzi

No co tu duzo gadac. Odkrecilem i ukrecilem. :mad2: :duh: Nigdzie nie moge dostac tej srubki ;/ a najgorsze jest to ze polowa gwintu jest w srodku i nie wiem za bardzo czym ja wykrecic. pomyslalem nagrzac do czerwonosci srubokret i jak sie przytopi to moze wtedy pusci. Co o tym myslicie ? ;] :mad2:
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dosc czesta sprawa w e39.... U siebie tez to przerobilem, kupic najlepiej nowe w serwisie bo to kosztuje jakies grosze, i wymienic najlepiej 2 na raz....

Co do wykrecenia to ja wykrecilem malym srubokretem bez nagrzewania, poprostu mocno przycisnelem i sie wykrecilo...

Powodzenia

Bylo:

'98 728iA

'96 520i

'97 528i Touring

'02 X5 4.6is

'04 M3

jest:

'06 530xd

'07 118d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no wlasnie dzwonilem do servisu :mrgreen: srubka 8 zeta :D przesylka 20 :lol: :lol: ale okok :) wazne ze sie znalazla :) obym mial tyle szczescia co Ty :) przy tym wykrecaniu bo niezaciekawie to wyglada :) :mrgreen: :cool2: :mad2: :duh:
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to spotkało... ale prosto zalatwiłem sprawe delikatnie nawiercajac cienkim wiertłem po to by łatwo moza było wcisnac płaski śrubokręt w juz istniejący otwór... wykrecil sie bez problemu ..Pamietac nalezy by nie wiercic za głeb by nie uszkodzic chłodnicy wystarvzy poprostu zapunktowac np i milimetr ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo gladko :) Zrobilem maly rowek najcieńszym srubokretem i poszlo :) najlepsze jest to ze jak przekopalem caly samochod w poszukiwaniu czegos podobnego do tej srubki to znalazlem zapasowa w drzwiach :mad2: :duh: takze ta zamowiona bedzie na zapas :D
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.