Skocz do zawartości

Kto z was naprawia auto pod blokiem ?


zaworas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawosci , kto podobnie jak ja , ma chęci , troche wiedzy ale nie ma warunków i musi sie męczyc na łasce słonecznego ogrzewania i oświetlenia naprawiając lub ulepszając swoje autko ?

Dodam ze nie robie to zeby koniecznie zaoszczędzic chociaz nie jestem za bogaty i ma to pewne znaczenie bo nie musze bulic za byle co , ale bardziej dlatego bo cos w tym lubie i jakąs satysfakcje czuje kiedy sam zadbam o wszystko co oczywiscie potrafie i co da sie w takich warunkach zrobic.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie naprawiam nigdy auta sam , bo mysle ze od tego są ludzie ktorzy konczyli odpowiednie szkoły ale za to kocham umyc auto ,przepolerowac felge, odkuzyc auto , mogę to robic caly czas a potem gapic sie na moją niunie

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie pod blokiem, bo ma w domu ogrzewany garaż.

Ale za to prawie wszystko w moim BMW zrobiłem sam:

- Remont silnika

- Uszczelnienie skrzyni

- Wymiana dyfra

- Remont zawieszenia

- Remont hamulców

- itd :D

 

Co do mycia to... to akurat zlecam jeżdzę na myjnie ręczne, a potem sam nakładam wosk :norty:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu w niedzielę ludzie idą do kościoła, a ja z kolegą zmieniamy amortyzatory z tyłu w mojej beemce... oczywiście pod blokiem :mrgreen: Teraz mam już żółte Boge i poduszki amorków też Boge... co śmieszne ktoś nieudolnie ścierał z nich napis "BMW" :norty: Także już wiecie, co serwują w serwisie :wink:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary znam Twoj 'bol' chociaz jakze przyjemny. Moja ostatnia naprawda pod blokiem to wyciagniecie nagrzewnicy. Listopad, i pol deski rozdzielczej wymontowalem :mrgreen:

 

Kurde uwielbiam dlubac w autku, sprawiam mnie to ogromna frajde, ale niestety nie mam warunkow. Czsami gdzies po kumplach z garazami koczuje.

 

I wcale nie uwazam, ze jestem gorszy od mechanikow bencwalow. Czlowiek po to ma mozg zeby umial z niego korzystac.

 

Ostanio sie zastanawiam czy nie wynajac z kumplami na spole jakiegos garazu z kanalem.

 

Pozdrawiam wszystkich 'blokersow' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattiss i Adzio Pozdrowionka dla Was ! :cool2:

 

Dzieki ze napisaliscie bo ogólnie na moim osiedlu niewiele osób zachowuje sie podobnie do mnie i juz myslałem ze jestem nienormalny. Widze ze podobnie działacie to nie czuje sie tak sam haha

:mrgreen:

Do szkoły poszedłem kiedys mechanicznej bo mnie ciekawiło, pózniej pojawiły sie auta to wiadomo ze fajnie cos samemu w nich zrobic. To ze nie mam narazie garazu nie stanowi takiego problemu chociaz przypomina bardziej sztuke przetrwania. Fakt ze ludzie jak widza ze sie babram w starej Beemie mogą pomyslec - kupił grata a teraz nie ma na mechanika i sie meczy ale mam to gdzies bo jeden lubi to a inny zbierac znaczki. Przecież tacy pojęcia nie mają co to znaczy pasja do samochodów to nigdy sie tym nie przejmujcie. Co innego jak kumple w temacie przyjdą pogadac i to jest fajne w robocie pod blokiem.

 

Dzis własnie wróciłem bo sie sciemniło a wymieniam termostat gadając z kumplem od E36 316i, w domu dorobie uszczelke i jutro składam juz Bete oczywiscie pod swoim blokiem.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura,naprawa auta pod blokiem....

smiech mnie bierze jak widze takich asow.....

prawda jest taka ze jak nie ma kasy na mechanika albo garazu to grzebie na sniegu i na deszczu.... :mad2:

co mieli ci napisac-ze to nienormalne-napisali ze wszystko ok a potem zwala z takiego mechanika chodnikowego

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja e30 też naprawiałem pod domem jak sie robiło ciemno to odpalałem halopaka 500w prawie jak w mobilnym serwisie.Czasami miło wspominam takie operacje.Szczególnie w zimie w mega mrozie wymieniałem sparciałe węże od paliwa :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska byla jest i bedzie zasciankiem cywilizowanego swiata!!!!!

jak tak fajnie to moze wszyscy zacznijmy naprawiac auta pod blokiem.moze pootwieracie na parkingach i chodnikach inne punkty uslugowe???lakiernie bezpylowa????

buuuu ha haaaa haaaaa :8)

 

bo jak ja bym zobaczyl taki serwis chodnikowy to od razu telefonik do strazy miejskiej i by posprzatali wszystkie smieci i smary a grata na szrot.

bo wpierw ktos naprawia auto ,potem piesek robi kupke na trawniku albo w piaskownice!!

potem ktos cwiczy lakierowanie pojazdu i pisze ..UJ na klatce sprajem itd...

getto.

Edytowane przez jacekkarasowski

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura,naprawa auta pod blokiem....

smiech mnie bierze jak widze takich asow.....

prawda jest taka ze jak nie ma kasy na mechanika albo garazu to grzebie na sniegu i na deszczu.... :mad2:

co mieli ci napisac-ze to nienormalne-napisali ze wszystko ok a potem zwala z takiego mechanika chodnikowego

 

A ja lubie takie ekstrymalne sporty.Po co za byle bzdet placic jak można samemu coś zrobić i mieć satysfakcje (oczywiscie jak ktoś ma jakieś pojęcie).Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myslalem ze ekstremalny sport to co innego.......

niemcy nie chca klamotow kopcacych wpuszczac do miasta a u nas powstaja chodnikowe warsztaty i ma byc ok.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekkarasowski

Piszesz jakby Ci to przeszkadzało bardzo, że sąsiad sobie cos zrobił sam a Ty musiałes do mechanika ale niech sie dziad męczy na ulicy jak go nie stac.

Róznica jakiej nie widzisz to że jeden faktycznie nie ma na tego mechanika i wyskakuje z łapci w domu zeby isc sie poczołgac pod gratem a ktos inny robi to z chęci a nie z przymusu i nie zawsze dlatego bo auto juz nie chce jezdzic.

Kasa to wiadomo - jakby było wiecej byłby juz garaz, chociaz niedługo jakis będzie bo wole te pieniądze wydac na niego jak na 4 lata jazdy do mechaników często naciągaczy i paproków,

 

Dla przejasnienia sprawy- wymiane łożyska czy cos podobnego co wymaga sprzetu robie na warsztacie pod dachem u kolegi i nie maluje auta sprayem.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie piszesz Jacek,jak ktoś ma ochotę to niech sobie wjedzie na dach od chaty i to jego sprawa, nie rozumie osób które z każdą pierdołą lecą do mechanika to super że dużo osób radzi sobie samemu i dlatego na tym forum jest tyle ciekawych info.Sam często robę auto w domu i sprawia i to cholerną przyjemność, a przede wszystkim mam pewność że wszystko jest ok.I nie mówię tu o malowaniu auta na parkingu , lub poważnych skomplikowanych sprawach,ale o drobnych naprawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myslalem ze ekstremalny sport to co innego.......

niemcy nie chca klamotow kopcacych wpuszczac do miasta a u nas powstaja chodnikowe warsztaty i ma byc ok.

 

zdziwil bys sie ilu niemcow robi drobne naprawy np.na porkingach,lub we wlasnych garazach.Jezeli nie masz pojecia o mechanice mozesz jezdzic do warsztatow,ale nie krytykuj nikogo kto chce cos zrobic we wlasnym zakresie,nawet na chodniku.Ja tez wiele napraw robie sam bo tutaj znalezdz dobrego mechanika to sztuka.Nawet w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jacek...nie ma to jak kupić filtr przeciwpyłkowy za 100zł i drugie tyle dać za wymiane co nie? :lol:

Żeby z każdą pierdoła latać do mechanika trzeba być frajerem(oczywiście nikogo tu nie mam na myśli).

Pierdoły(albo i nie) można robić samemu,zwłaszcza jak ktoś się zna i ma do tego warunki.

Takie moje zdanie

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiecie czytac-norma-ja o jednym, wy o drugim

nikomu nie bronie naprawiac auta we wlasnym garazu-sam to robilem kiedys!!!

ale nie na chodniku!!!naciagacie fakty jak zwykle na swoja korzysc.

tak przeszkadza mi jak ktos naprawia auto na chodniku.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś napisał że naprawia auto na chodniku?Co najwyżej pod blokiem-a to nie oznacza,że auto stoi na chodniku :norty: .Mi nie przeszkadza jak ktoś sobie na dworze/na parkingu dłubie w aucie,byle by było spokojne i czysto.

"prawda jest taka ze jak nie ma kasy na mechanika albo garazu to grzebie na sniegu i na deszczu.... "

Bzdura...

Ciekawi mnie jedno-taki kasiasty że uważasz 15 letnie Blumy za złomy,że jak ktoś robi auto sam to nie stać go na mechanika?Zdziwiłbyś się ile ludzi z kasą też lubi pogrzebać przy aucie. :) Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.